Lise sınavları 8 Mart'a ertelendi

Resmî bir açıklama bulunmamasına rağmen, iktidara yakın olan Anadolu Ajansı'ndan atılan iddiya göre liselerde 1. dönem yapılamayan sınavlar 8 Mart'tan sonra yapılmaya başlanacak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaynak: Liselerde yüz yüze sınavlar 8 Mart'tan itibaren yapılacak

Anlamadığım bir şey var.
Kabine toplantısı pazartesi olacak ise pazartesi zaten sınav var mesela benim.
İşte o pazartesi günü olan sınavlar iptal. Ama sadece pazartesi günü olanlar. Yoksa 2 Mart (salı) yapılacak sınavların ve sonrasının akıbeti hakkında karar, kabine toplantısında verilecek.

İşte o pazartesi günü olan sınavlar iptal. Ama sadece pazartesi günü olanlar. Yoksa 2 Mart (salı) yapılacak sınavların ve sonrasının akıbeti hakkında karar, kabine toplantısında verilecek.
Böyle bir şey demedi hocalar fakat yarın belki der bilmiyorum, umarım iptal olur.

Böyle bir şey demedi hocalar fakat yarın belki der bilmiyorum, umarım iptal olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1 Mart'ta kabine toplanacağından, pazartesi olan sınavları iptal ettiler. Her şey kabinede netleşecek.

Bence şöyle olacak durum; Yarın bir açıklama yapılacak açıklama da ise il hıfzıssıhha kurumlarına göre 8 mart tarihinde risk durumu en düşük olan illerde lise sınavları yapılacak, durumu orta derece olan illerde 1 hafta geçtikten sonra yani 16 mart tarihinde sınavlar yapılacak, risk durumu yüksek olan iller ise 2-3 hafta geçtikten sonra, tahmini mart ayının sonlarında sınavlar yapılacak.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı