Lise sınavları olmalı mı?

Uyanıklar, AVM'lerde caka satanlar, cidden uzaktan eğitim için en asgari koşulları karşılayamayan öğrencileri mesken tutup perde olarak kullanmasa çok iyi olacak.

Sınavlar iptal olmalı; ama bu Twitter'daki nonoş, monoton tayfa adına değil, cidden uzaktan eğitime erişemeyen bireyler ve halkın genel sağlığı adına.

Uyanıklar, AVM'lerde caka satanlar, cidden uzaktan eğitim için en asgari koşulları karşılayamayan öğrencileri mesken tutup perde olarak kullanmasa çok iyi olacak. Bir yakınım virüsten fiziksel/mental açıdan çok kötü etkilenmişti.

Sınavlar iptal olmalı; ama bu Twitter'daki nonoş tayfa için değil, cidden uzaktan eğitime erişemeyen bireyler ve genel sağlık adına.

Çok sağlam tedbir almaları lazım ben orduda oturuyorum ve şu an en çok vakanın olduğu iller arasındayız.

Uyanıklar, AVM'lerde caka satanlar, cidden uzaktan eğitim için en asgari koşulları karşılayamayan öğrencileri mesken tutup perde olarak kullanmasa çok iyi olacak. Bir yakınım virüsten fiziksel/mental açıdan çok kötü etkilenmişti.

Sınavlar iptal olmalı; ama bu Twitter'daki nonoş tayfa için değil, cidden uzaktan eğitime erişemeyen bireyler ve halkın genel sağlığı adına.
Tam aradığım yanıt..

Twitter'da açılan konuya çok laf atanlar var. Bir kısmı çalışmadığı için yazıyor. Bir kısmı da virüsten dolayı yazıyor. Hepsi virüse bağlanıyor. Vaka sayısı 8000'i geçmiş.

Geri
Yukarı