Lise sınavları tekrardan ertelenir mi?

KS
J

James21

Picopat
Katılım
28 Aralık 2020
Mesajlar
88
Çözümler
1
Aga konu patlatıyorum fakat sınavlar 2 Mart'a ertelendi.
Valiliğin yaptığı açıklamaya göre kabine toplantısı sonuçları açıklanınca sınav olan öğrenciler zorluk yaşamasınlar diye ertelenme kararı çıktı. Yani pazartesi değil salı olacağız lehimize karar çıkmazsa.

Büyük ihtimal ertelenir ertelenmezse bile tekrar takvim oluşturulur.
 

RX 560 Tİ

Centipat
Katılım
29 Kasım 2019
Mesajlar
641
Artık olalım ya. Bu arada öğrencilerin çoğu virüsü bahane ediyor. Neredeyse çoğu sınava girmek istemedikleri için keyfi şekilde iptalini istiyor.
 

merta0567

Hectopat
Katılım
5 Nisan 2019
Mesajlar
1.448
Çözümler
7
Bence bu saatten sonra erteleme olmaz sadece torpil geçilen üç beş ilde erteleme olacak ben mezburen pansiyonda kalacağım korona olma ihtimalim çok yüksek.
 

BaranErn

Femtopat
Katılım
10 Ocak 2021
Mesajlar
29
"Velilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize önemle duyurulur: Okulumuzun tüm sınıf seviyelerinde planlanan sınav programı ile 12. sınıf dersleri ve tüm sınıfların uygulamalı meslek dersleri için planlanan yüzyüze eğitim geçici olarak ertelenmiştir ve yapılmayacaktır. Uzaktan eğitimlerimiz mevcut ders programlarına göre devam edecektir. 1 Mart pazartesi günü cumhurbaşkanlığı kabine toplantısı sonucu alınan kararlar neticesinde sınavlarımızın ve yüzyüze eğitimin tarihi belli olacaktır ve bilgilendirme yapılacaktır." Öğretmenim tarafından aldığım haber.
 
Yukarı