Lise transkript PDF'i nasıl alınır?

Önemsiz Cioran

Hectopat
Arkadaşlar ben zabıt katipliğine başvuracağım, lisede bilgisayar dersi gördüm. Bunun tranksriptini nasıl alacağım, iş başvurusu yaparken PDF olarak adliyeye atmam lazım.
Bitirdiğim liseye gittim, bana sadece imzalı kağıt verdiler. PDF olarak atamıyorlarmış.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam zamanında sizden çok yardım aldım eğitim konusunda ciddiyim bu son :D. Nasıl PDF olarak alabilirim belgeyi? Bazıları fotoğrafını çek PDF yapıp yükle diyor öyle olur mu ki? Bakanlığa transkriptin fotoğrafını PDF yapıp atsam çok ilkelce olmaz mı? Direkt ret yemeyelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bana yardımcı olur musun :) Ben de aynı şeye başvuracağım ve Anadolu Lisesi mezunuyum. 10. sınıfta seçmeli Bilgisayar Bilimi dersi görmüştüm. Sertifika yerine geçiyormuş anladığım kadarıyla. Da ben bunun transkriptini nasıl bulacağım? E-Devlet'te yok, okula gitsem kağıt olarak verecekler nasıl sisteme yükleyeceğim... Acil cevaplarsan sevinirim

@sprtcras @Önemsiz Cioran

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben zabıt katipliğine başvuracağım, lisede bilgisayar dersi gördüm. Bunun tranksriptini nasıl alacağım, iş başvurusu yaparken PDF olarak adliyeye atmam lazım.
Bitirdiğim liseye gittim, bana sadece imzalı kağıt verdiler. PDF olarak atamıyorlarmış.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam zamanında sizden çok yardım aldım eğitim konusunda ciddiyim bu son :D. Nasıl PDF olarak alabilirim belgeyi? Bazıları fotoğrafını çek PDF yapıp yükle diyor öyle olur mu ki? Bakanlığa transkriptin fotoğrafını PDF yapıp atsam çok ilkelce olmaz mı? Direkt ret yemeyelim.

Hocam sorununuzu çözdünüz mü bilmiyorum ama kağıdı alıp bir yazıcı yardımı ile taramayı denediniz mi?

Geri
Yukarı