Lise yerleştirme puan eksiği

İstediğin liseye girme ihtimalin

• %90

Oy: 0 0,0%
  • %70

Oy: 0 0,0%
  • %50

Oy: 2 50,0%
  • %30

Oy: 1 25,0%
  • %10

Oy: 1 25,0%

• Oy verenlerin toplamı
    4

Skywater goksu

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz gibi puanlar (teog) açıklandı. Girmek istediğim lisenin puanı benim puanımdan 6 puan fazla. Acaba 2. ya da 3. tercihlerde istediğim liseye girme şansım nedir?

Karşı komşumun oğlu 415 almış bu TEOG'dan. Kendi puanından 6 puan düşük bir yeri yazmasına rağmen bu malum olaylar sebebiyle kapatılan okullar falan yüzünden yerleşememiş. Umudunu kırmak istemem dostum ama büyük ihtimalle istediğin liseye gidemeyeceksin.

Bu sene tercih işleri çok karışık, üniversite yerleştirmesinde kendinden 80 bin yukardaki bölüme giren bir akrabam var. Teog'dada hiç birşey için kesin yorum yapılamaz bu yıl. Bekleyip görmek gerek.

Kazandın mı istediğin liseyi? Ben geçen sene 1 puan farkla istediğim liseye gidememiştim. Nakilleri de denedim fakat olmadı. Sanırım okulun puanından düşük olanları almıyorlar, emin değilim ama.

Ben hayatımda böyle acayip bir konu başlığı görmedim. Konu içeriğinden ne demek istediğinizi anladım. Yoksa başlıktan hiçbir şey anlaşılmıyor. ''Eksik teog puan ile girmek istediğim liseye yerleşme şansım nedir?'' şeklinde olabilirdi.

Kazandın mı istediğin liseyi? Ben geçen sene 1 puan farkla istediğim liseye gidememiştim. Nakilleri de denedim fakat olmadı. Sanırım okulun puanından düşük olanları almıyorlar, emin değilim ama.
Şuanlık hayır malesef. Çok da problem değil :)

Ben hayatımda böyle acayip bir konu başlığı görmedim. Konu içeriğinden ne demek istediğinizi anladım. Yoksa başlıktan hiçbir şey anlaşılmıyor. ''Eksik teog puan ile girmek istediğim liseye yerleşme şansım nedir?'' şeklinde olabilirdi.
Başlığı modaretör arkadaşlar düzenledi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı