Lisede 2.sınavlar ne zaman başlayacak?

dasFurthen

Centipat
Aranızda belki sınav takvimi paylaşılmış olan varsa veya ne zaman başlıyacagını bilen varsa diye sormak istedim. Haziran'da sınav olur mu? İlk haftası yoksa mayıs'ın son 2 haftasımı olur? Haziran'da okula gitmeyebilirim o yüzden sormak istedim.

Aranızda belki sınav takvimi paylaşılmış olan varsa veya ne zaman başlıyacagını bilen varsa diye sormak istedim. Haziran'da sınav olur mu? İlk haftası yoksa mayıs'ın son 2 haftasımı olur? Haziran'da okula gitmeyebilirim o yüzden sormak istedim.

Vallahi bende tam bilmiyorum hocam ama mayıs'ta olur büyük ihtimal belki çakallık yapıp Yusuf tekin Haziran'da da okula gelelim diye haziran ilk haftası da sınav olabiliriz.

12.sınıf ve 8.sınıflar 20 Mayıs-31 Mayıs tarihleri arasında olacak diğer sınıflar 27 Mayıs 4 Haziran tarihleri arasında olacak diye biliyorum hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı