Lisede 9'da 10 sorumluluk olunca ne olur?

@Black1, anlıyorum şöyle söyleyebilirim:
Öncelikle sorumlu ders edebiyat'tır. Bazı meslek ya da imam hatip liselerinde de bölüm dersleri sorumlu ders olabiliyor. Eğer ortalaman 50 ve üzerindeyse bir de edebiyat sene sonu ortalaman 50 ve üzerinde düşmüşse sorumluluğa kalmazsın. Tabii ki o dediğim dersler için de geçerli. Ortalamayı tuttur, o derslerden de dediğim gibi ortalamayı tuttur kaç tane zayıfın olduğunun önemi yok. Sınıfı geçersin, sorumluluğa da kalmazsın.

Şu an Anadolu lisesi okuyorum bunlardada geçerlimi ve bir de sanırım yeni bir uygulamaya geçilmiş 4+1 yani meslek liselerinde 4 gün çalışıp 1 gün okula gidiliyor dedi müdür bize bu doğru mu bir de 7'den fazla zayıfı olanlar sınıfta kalacak dedi mesleğe geçsin dedi 7'den fazla zayıfı olanlar sınıfta kalırmı peki?
Uygulamada sorumlukuk sınavı yazıyor ona gir hangi derslerden kaldığın gözükür.

Baktım ama öyle bir şey yok galiba kullandığımız uygulamalar farklı.

@Black1, şu anlık şu kadar zayıfla kalma gibi bir şey yok.
@Black1, anlıyorum şöyle söyleyebilirim:
Öncelikle sorumlu ders Edebiyat'tır. Bazı meslek ya da imam hatip liselerinde de bölüm dersleri sorumlu ders olabiliyor. Eğer ortalaman 50 ve üzerindeyse bir de Edebiyat sene sonu ortalaman 50 ve üzerinde düşmüşse sorumluluğa kalmazsın. Tabii ki o dediğim dersler için de geçerli. Ortalamayı tuttur, o derslerden de dediğim gibi ortalamayı tuttur kaç tane zayıfın olduğunun önemi yok. Sınıfı geçersin, sorumluluğa da kalmazsın.
Dediğim bu şey geçerli.

Şu an Anadolu lisesi okuyorum bunlardada geçerlimi ve bir de sanırım yeni bir uygulamaya geçilmiş 4+1 yani meslek liselerinde 4 gün çalışıp 1 gün okula gidiliyor dedi müdür bize bu doğru mu bir de 7'den fazla zayıfı olanlar sınıfta kalacak dedi mesleğe geçsin dedi 7'den fazla zayıfı olanlar sınıfta kalırmı peki?

Baktım ama öyle bir şey yok galiba kullandığımız uygulamalar farklı.

e-Okul vbs den mi giriş yapıyorsun orada sorumluluk bilgileri olacak.

e-Okul vbsden mi giriş yapıyorsun orada sorumluluk bilgileri olacak.

e-Okul Vbs'den giriş yapamıyorum sorun var galiba telefondan girmeyi denedim
Merhaba tekrardan.

1640022685520.png

Son düzenleme:
Girip geçmen lazım o sınavları. 10. ve 11. sınıfı sorumlu geçersin girmezsen. 12. sınıfa kadar sorumluluklara girip yine geçemezsen 12. sınıfı tekrar okursun.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı