Lisede arkadaş edinmek

bgrwq_0x

Picopat
Daha fazla  
10. sınıfa gidiyorum ve 2. dönem farklı bir şehre taşındık, şu anki okulumda ve şehrimde hiçbir arkadaşım yok okula gittiğimde sınıfımda boş boş oturuyorum okulumda kuzenim var öğle arası onun yanına gidiyorum ve onunla takılıyorum onun dışında hiçbir arkadaşım veya konuştuğum birisi yok. Okuldan sonra da durum aynı evde oturuyorum ve Discord'daki arkadaşlarımla konuşuyorum. Kuzenimle arada çıkıyorduk dışarı ama artık oda çok çağırmıyor beni çünkü ilgi alanlarımız biraz farklı. Sigara içmem için falan zorluyor yani içmediğim için ve onun kadar sosyal olmadığım için biraz dışlıyor diyebilirim. Sınıfımdakilerle veya okulumdakilerle arkadaşlık kurmak istiyorum ama nasıl tanışacağımı bilmiyorum sınıfa geleli 1 ay oldu ve sınıfımda hiç konuşmadığım kişiler bile var. Teneffüslerde herkes sınıftan çıkıyor başka sınıflara gidiyor teneffüslerde de konuşamıyorum ve çağırılmadan peşlerinden de gitmek istemiyorum. Nasıl arkadaş edinebilirim?

Senin kafana uyan tiplerin yanında dur sohbete dahil olmaya çalış.
Bende senin gibiydim, arkadaşım yoktu.
Sonra bana uyan 3 arkadaş buldum, onlar sohbet ederken aralarına girdim ufak ufak konuşa konuşa en iyi arkadaşlarım oldular.

Bende 10. sınıfım, hangi şehirdesin?

Senin kafana uyan tiplerin yanında dur sohbete dahil olmaya çalış.
Bende senin gibiydim, arkadaşım yoktu.
Sonra bana uyan 3 arkadaş buldum, onlar sohbet ederken aralarına girdim ufak ufak konuşa konuşa en iyi arkadaşlarım oldular.

Bende 10. sınıfım, hangi şehirdesin?

Sakarya.

Yeni konular

Geri
Yukarı