Lisede bulaşıyorlar ne yapmalıyım?

Her gün okula gidiyorum ailevi küfür edip çocuk sürekli el kol hareketleriyle elini neredeyse yüzüme sokuyor sonrasında elini indirmesi için eline vuruyorum ardından 90 kilo olduğu için beni ittirip duvara yapıştırmaya çalışıyor. İttirme esnasında gelişine bir tane vursam disiplinlik olan ben mi olurum, o mu olur? Bunu çok merak ediyorum. Çıkışa çağırdım lakin el kol hareketleriyle gelmediğini belirtiyor.
Okulu değiştir veya açığa geç. Bak sana verebileceğim enn ma ennnn mantıklı tavsiye budur. 1 hafta önce aynı sorunları yaşıyordum. Okulumu değiştirip özel okula geçtim. Şuan çok mutluyum. Eziyet çekmeye gerek yok. Ya açığa geçeceksin ya okulunu değiştireceksin.

Hocam konuyla alakasız hangi dövüş sanatına gittiniz?
Kickboks ve de hocam başka bir tane daha var dı da ismini unuttum. Karmaydı savunmayı gösteriyordu. Birisi size saldırdığında elini boşa çıkarmayı falan.

Dostun olmasın. Hasmın, yaşamasın.
yaşlandın be ziya.

Her gün okula gidiyorum ailevi küfür edip çocuk sürekli el kol hareketleriyle elini neredeyse yüzüme sokuyor sonrasında elini indirmesi için eline vuruyorum ardından 90 kilo olduğu için beni ittirip duvara yapıştırmaya çalışıyor. İttirme esnasında gelişine bir tane vursam disiplinlik olan ben mi olurum, o mu olur? Bunu çok merak ediyorum. Çıkışa çağırdım lakin el kol hareketleriyle gelmediğini belirtiyor.

Ailevi küfür, el kol hareketleri vs. bunlara nasıl sessiz kalabiliyorsun. Senden güçlü galiba.
Okul değiştirip kaçmaktansa kokoreçe çevirin çocuğu topla 5-10 adam ama halihazırda okulunu sevmiyorsan değiştirmek mantıklı olacaktır.

Herkes önerilerini vermiş de ben ufak bir not düşeyim,
öyle ya da böyle kavga etmeye karar verirseniz göğüs bölgesine sert yumruk atmayın, Allah korusun bir aksilik olur durduk yere başınıza bela alırsınız.

Geri
Yukarı