Lisede çocuklar neden çocuk çocuk hareketler yapıyor?

Kişilik tarzının olgunlukla alakası yoktur. Davranışları kendi zevkinize göre değil doğru veya yanlış diye değerlendirmeniz gerekmektedir.

Kişilik tarzının olgunlukla alakası yoktur. Davranışları kendi zevkinize göre değil doğru veya yanlış diye değerlendirmeniz gerekmektedir.
Kişilik tarzı değil ben kendim 19 yaşında biri ile konuştuğum çok rahat tartiysabiliyoruz ve yerinde konusabiliyoruz bu çocuklar ne yerinde konuşuyor aval aval bakıyor ne bı soru sorabiliyorlar nede konusabiliyorlar

Kişilik tarzı değil ben kendim 19 yaşında biri ile konuştuğum çok rahat tartiysabiliyoruz ve yerinde konusabiliyoruz bu çocuklar ne yerinde konuşuyor aval aval bakıyor ne bir soru sorabiliyorlar ne de konusabiliyorlar.

O zaman işte geride kalan bir şeyler var demektir haklısınız.

Lise ergen ucubelerin aptal saptal bağırarak dikkat çekmeye çalıştığı ilgi alma noktası değildir. Sadece öğretime gidilir kimse sizin çocukça hareketlerinizi çekmek zorunda değil.

Bu wglence değil cahillik kanka

Kankam okul çıkışı ek tonla ders alıp evde de çalışan biriyim. Geceye doğru 1-2 saatlik boş zamanım oluyor anca ve bu beni kesmiyor. Okul ortamı kudurmak için en eğlenceli yer benim için. Başka öyle aman aman eğlenebildiğim mekan yok (tatil günleri hariç). Senin dediğin "çocuksuluk" tanımıyla benim anladığım farklı. Uzun eşek, el kol şakası gibi şeyler yaparız, anlattığın kişiler daha çok bilgi birikimi zayıf insanlar.

Geri
Yukarı