Lisede devamsızlık 5'i geçerse belge alınır mı?

mert.934

Centipat
Daha fazla  
Lisede devamsızlığım 6 gün, bir ara devamsızlıkla belge alamama kalktı haberleri vardı, doğruluğunu bilmiyorum aydınlatır misiniz? Belge alabilir miyim?

Bizde alınıyor hocam okul müdürüne sorun bence.

1709058756096.png

Lisede devamsızlığım 6 gün, bir ara devamsızlıkla belge alamama kalktı haberleri vardı, doğruluğunu bilmiyorum aydınlatır misiniz? Belge alabilir miyim?

Ben lise 9.sınıfım 12.5 gün özürlü devamsızlık özürsüz 9.5 gün devamsızlık var belge alabilir miyim onu arastiriyorum. Ben hocaya 8.5 gün devamsızlık varken sordum alabilirsin dedi ama sınıfta kalmaya çok yakınsın dedi. Şimdi de dün okula gitmedim. Hastaydım rapor alamadım. Eskiden aldığım bacağım kirilmisti. Aldım onu kaybettim. Baktım e nabizdan gözükmüyor. Sordum hocaya belge alabiliyor muyuz diye. Evet alabilirsin dedi. Şimdi de 9.5 gün oldu Allah'ım kafayı yiyeceğim ya. Vallahi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben lise 9.sınıfım 12.5 gün özürlü devamsızlık özürsüz 9.5 gün devamsızlık var belge alabilir miyim onu arastiriyorum ben hocaya 8.5 gün devamsızlık varken sordum alabilirsin dedi ama sınıfta kalmaya çok yakınsın dedi şimdi de dün okula gitmedim hastaydım rapor alamadım eskiden aldığım bacağım kirilmisti aldım onu kaybettim baktım e nabizdan gözükmüyor sordum hocaya belge alabiliyor muyuz diye evet alabilirsin dedi şimdi de 9.5 gün oldu Allah'ım kafayı yiyeceğim ya. Vallahi.

Belge almakta sıkıntı yok artık da.
Özürsüz niye 9.5 yaptın, 1 seneni niye çöpe atacaksın? Niye riske atıyorsun böyle saçma sapan?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı