Lisede devamsızlık 5'i geçerse belge alınır mı?

Devamsızlık hususu dediğim gibi. BKNZ:Çözüldü: Lisede 5 gün devamsızlık ile belge alınır mı?
Burada madde 160 ta 5 gün olursa belge alınamayacağı yazıyor. Fakat bu seneki düzenlemelerden sonra bu detayı göremiyoruz.BKNZ:Çözüldü: Lisede devamsızlık 5'i geçerse takdir teşekkür alınır mı?

e-Okul'unda gözükmüyor mu? Okul bir hata yapmıştır belki.
Olabilir, bir sorayım kendisine pazartesi günü. Unutmazsam konuya dönüş yaparım. Yönetmelik değiştiyse kusura bakmayın yanlış bilgilendirdiğim için.

Üslubunu koru öncelikle. Rapor almışsan ve kaybetmişsen aynı hekime gidip durumu anlatabilirsin. Özel okulda devamsızlık gibi bir şeyden sıkıntı çıkartacaklarını hiç sanmıyorum. Özele giden arkadaşımın devamsızlıkları bile işlenmiyor. Ha seninkiler işlenmiştir orası ayrı fakat çözüm bulurlar. Yazdıklarımda her şeyi açıklamışım zaten, dikkatlice oku anlarsın.

Şimdi belge alir miyim, almaz miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşların dediğine göre alabilirsin ama en sağlıklısı gidip idareye sormak olur.

Ben eğer ki raporu alıp okula verirsem, belki bir ihtimal özürsüz devamsızlık 0 gün olur.

Ben eğer ki raporu alıp okula verirsem, belki bir ihtimal özürsüz devamsızlık 0 gün olur.

Bir de matematik ve Türk dili ve edebiyatından 50 ortalama almasakta mi belge alamıyoruz?

Bir de matematik ve Türk dili ve edebiyatından 50 ortalama almasakta mi belge alamıyoruz?
Bugün kaybettigim raporu buldum verdim özürsüz devamsızlıktan 1 gün eksildi 8.5 gün oldu hocaya sordum belge alırsın dedi yorumları bekliyor olacağım...

Son düzenleyen: Moderatör:

Bugün kaybettigim raporu buldum verdim özürsüz devamsızlıktan 1 gün eksildi 8.5 gün oldu hocaya sordum belge alırsın dedi yorumları bekliyor olacağım...

Kardeşim dedim ya 50kere alabiliyorsun diye git bak inanmıyorsan
Ne istiyorsun anlamadım yani

Geri
Yukarı