Lisede Devamsızlık İçin Dilekçe Almıyorlar

JKaan

Hectopat
Daha fazla  
Lise 4 öğrencisiyim 30 gün devamsızlık hakkımı kullanmak istiyorum ama müdür gecen hafta ve bu günü yazıyor gerisini kabul etmiyor. İlla her hafta gelip yazmam gerekiyor. Bunu nasıl halledebilirim? Annem ve babam ayağından engelli gidip gelemiyor, babaannem ile gidiyorum o da yaşlı kadını 1 km yol yürütüyorum gidemiyor, malum sıcak bir de. Kız öğrenciler velisiz istedikleri kadar dilekçe yazdırıyor adaletsizlik değil mi? Buna canım sıkılıyor, velimle gidiyorum yazmıyor bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce hocayı bu konuda uyar. Eğer hala aynı şekilde devam ediyorsa şikayet edeceksin böylelerini. Yoksa dayakla edeceksin. Ne demişler: Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir. Hocaya böyle böyle ayrımcılık ve adaletsizlik olduğunu söyle. Eğer uslanmazsa şikayette bulunacağını, ayrımcılık yaptığını söyle. Belki düzelir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı