Lisede devamsızlık sildirme

flopgus

Centipat
Ben geçen günlerde hasta oldum ve 2 gün falan okula gidemedim. Annem müdür yardımcısıyla konuştu. Müdür yardımcısı, iyileşene kadar ben yok yazayım gelince yanıma uğraşın konuşalım demiş. Ama benim özürlü ve özürsüz devamsızlık haklarım sınırda, müdür yardımcısıda bunun farkında. Forumda bazıları devamsızlık sildirme diye bir şey yok, özürsüz olanları özürlüye geçirir demişler ama ikisi de sınırda olduğu için bu mümkün değil. Devamsızlıkları tamamen silme diye bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Okula bağıs vs ile yapanlar olduğunu biliyorum.

Özel durumlarda özürlü devamsızlık sayısının uzatılabildiğini duydum ama bu sizin durumunuza uygun mu bilmiyorum.

Ben geçen günlerde hasta oldum ve 2 gün falan okula gidemedim. Annem müdür yardımcısıyla konuştu. Müdür yardımcısı, iyileşene kadar ben yok yazayım gelince yanıma uğraşın konuşalım demiş. Ama benim özürlü ve özürsüz devamsızlık haklarım sınırda, müdür yardımcısıda bunun farkında. Forumda bazıları devamsızlık sildirme diye bir şey yok, özürsüz olanları özürlüye geçirir demişler ama ikisi de sınırda olduğu için bu mümkün değil. Devamsızlıkları tamamen silme diye bir şey var mı?
İdare iyi ve anlayışlıysa, derslerinde başarılıysan ve sisteme zaten geçirmemişse bir sorun çıkmaz. Konuşursun yanına gidince zaten anlar.

Hayır yok sadece kronik rahatsızlığın varsa doktor belgesi ile gidersin o şekilde silerler . Geçmiş olsun muhtemelen gizli bir şekilde silmezlerse sınıfta kalırsın .

Yeni konular

Geri
Yukarı