Lisede dil okunur mu?

Hocanın bir şey bildiğini sanmıyorum🤣 dili üniversiteye kadar unut ne demek? İngilizceyi sular seller gibi bilsen bile beğenmeyip ikinci dil istiyor herkes artık. Dil bilmeden iş bulman imkansız. Sayısal ve dili bir arada yürüt ama dil seçme. Zor olur ama sosyal hayattan feragat et. Yapacak bir şey yok. Üniversitede İskenderun Türkçe dahil üçüncü bir dili geliştirirsin.
Teşekkür ederim mantıklı geldi, derslerim iyi ama İlgi alanım İngilizce o yüzden konu açtım. 2 Sene sıkacağız dişimizi.

Teşekkür ederim mantıklı geldi, derslerim iyi ama ilgi alanım İngilizce o yüzden konu açtım. 2 sene sıkacağız dişimizi.

Sayısal okurken dilinizi geliştirebilirsiniz. Kelime kartları alın ve kelimeler ezberleyin bu sayede dilin en zor kısımlarından birini halletmiş olursun. Günde 10 dk harcasan bile 2 yılda çok fark yaratır. Üniversite de sana aşırı yardımcı olur bunu yaparsan.

Teşekkür ederim mantıklı geldi, derslerim iyi ama ilgi alanım İngilizce o yüzden konu açtım. 2 sene sıkacağız dişimizi.

Umarım istediğin olur. İstersen iki sene dönüş yap.

Hocanın bir şey bildiğini sanmıyorum🤣 dili üniversiteye kadar unut ne demek? İngilizceyi sular seller gibi bilsen bile beğenmeyip ikinci dil istiyor herkes artık. Dil bilmeden iş bulman imkansız. Sayısal ve dili bir arada yürüt ama dil seçme. Zor olur ama sosyal hayattan feragat et. Yapacak bir şey yok. Üniversitede İskenderun Türkçe dahil üçüncü bir dili geliştirirsin.

İskenderun? Yanlış olmuş.

Geri
Yukarı