Lisede en yakışıklı olmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fakat yeni nesil ve eski nesil arasındaki farkı anlatmaya kalkacak kadar gücü olan biri yok.

Yalnız herkes düşman gibi davranıyor. Sıkıcı hayatları şu anda renklendiriyoruz. Bu konudan çıkıp bilgisayar parçaları toplayabilirsiniz. Neşeli Enginar ve Michael'ı tebrik ediyorum. Ülkenin geldiği noktaya bakın.

Yalnız herkes düşman gibi davranıyor. Sıkıcı hayatları şu anda renklendiriyoruz. Bu konudan çıkıp bilgisayar parçaları toplayabilirsiniz. Neşeli Enginar ve Michael'ı tebrik ediyorum. Ülkenin geldiği noktaya bakın.
Ne varmış ülkenin halinde. Senin dünyada adını duymadığın ülkeler var, Türkiye'nin adını duymayan ülke var mı? Füze atsak dünyayı ikiye böleriz, o derece:ROFL: 2004 yılında liseye başladım, o yıllarda ki herkesin sevgilisi sabundur, sabun. Daha çok yolun var, uzun ince bir yoldasın:ROFL:

Ne varmış ülkenin halinde. Senin dünyada adını duymadığın ülkeler var, Türkiye'nin adını duymayan ülke var mı? Füze atsak dünyayı ikiye böleriz, o derece:ROFL: 2004 yılında liseye başladım, o yıllarda ki herkesin sevgilisi sabundur, sabun. Daha çok yolun var, uzun ince bir yoldasın:ROFL:
Sabun mu? Kimlerden tavsiye aldığımıza bakın iyice. Ülkede sonra niye genç kızlar sokağa çıkamıyor.
Yahu biz ne dedik, yaninda olan biziz :)
Çaktırma orda sizi savundum, o laflar diğerlerine. :)

Umarim iletini kimse görmemistir diye umuyordum ama gencler basladi artik ben yerimde durmam.
Evet ayrica DOVE vardi hani kremli ve kokulu falan. :)

dove-sabun-beauty-cream-bar-100-gr-k-48_2672_1.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı