Lisede Erasmus yapılır mı?

Zidane0690

Femtopat
Daha fazla  
Lise sondayım malum YKS hazırlanıyorum, 9 10'da bir projede yer almıştım Erasmus destekli oradan hoca yurt dışına götürmeyi teklif etti ben de kabul ettim. 2 şey soracağım çok şey kaybeder miyim YKS adına? (TYT 90-95 AYT 40 45) ikincisi de yabancı dilimin üst düzey olmasına gerek var mı? Ülkeler Slovakya, Avusturya ve Macaristan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lise sondayım malum YKS hazırlanıyorum, 9 10'da bir projede yer almıştım Erasmus destekli oradan hoca yurt dışına götürmeyi teklif etti ben de kabul ettim. 2 şey soracağım çok şey kaybeder miyim YKS adına? (TYT 90-95 AYT 40 45) ikincisi de yabancı dilimin üst düzey olmasına gerek var mı? Ülkeler Slovakya, Avusturya ve Macaristan.

Dostum hevesini kursağında bırakma istemem bu konuda da çoğunlukla cahilim lâkin şunu bilmen gerekiyor -umut ediyorum ki vardır- sağlam bir imkanın olması gerekiyor daha dün bir danışmandan öğrendin çekya gibi çok... Nasıl ifade etsem, aslında argo ile çok güzel ifade edebilirim de, anlayın siz o kelimeleri öyle bir ülke bile minimum yıllık 7.000 euro gibi paralar gerekiyor. Kaldı ki kim bilir gelecek senelerde ne olur yani eğer ki hevesinizi kırdıysam tekrardan özür dilediğimi belirtmek isterim lâkin, düzgün bir çalışma ile metu, İTÜ, koc veya sü'ye girseniz sizin için daha faydalı olur gibime geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gidin. Kısa süreli değişim değil mi? Fırsat ayağınıza gelmişken tepmenin anlamı yok, masrafları karşılarlar değişimse. Gerekirse online olarak dersleri tekrar edersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı