Lisede kaç zayıf sınıfta bırakır?

Tamam arkadaşlar olay tamamen müdürün şerefsizliği bizi kandırmış.
Tamam arkadaşlar olay tamamen müdürün şerefsizliği bizi kandırmış.
Buradan Allah bin belasını versin diyorum 2 gün doğru düzgün uyuyamadım. Sizlere de çok teşekkürler. Tekrardan Allah belasını versin diyerek susuyorum.

Ben dil ve anlatımdan kalıp (baraj ders) sınıf atladım rahat ol 50yi geçiyosan geçersin her türlü.

Son düzenleme:
Selam arkadaşlar. Şu an ne yapacağımı bile zor düşünüyorum. Lise 10. sınıfım yıl sonu ortalamam 50'yi geçiyor ama 4 tane zayıfım, müdür bize 3 taneden fazla zayıfın olursa sınıfta kalmazsın dedi hatta 7 tane zayıfla sınıf ortalamasını tutturup geçen öğrencileri gördüm dedi. Ancak başka bir arkadaşa 3 taneden fazla zayıfın olursa yıl sonu ortalaman tutsa bile sınıfta kalırsınız dedi? İşin aslı nedir lütfen cevaplayın bu bilgiye çok ihtiyacım var.
Şöyle bir durum var eğer zorunlu dersleri verdiyseniz ortalamanız 50 olması yeterli yani şöyle
* Ortalama 50 üzeri
* Zorunlu ders (edebiyat - (sağlık lisesindeysen:bir iki ders daha vardı))

Kanka, 2 dönemin ortalaması 100 ise dil edebiyatından kalirsan sorumlu geçersin seneye verirsin liseyi takma çerez. Ha bu arada, aile bireyleri daha lisede zorlanıyor uniyi okuyamaz diyorsa kulak asma lisede 2 kere kalıp atılmış fakat açıktan bitirmiş şu an 2 uni mezunu insan tanıyorum 2 yıl yazılım, 4 yıllık işletme bitirdi kendisi.

Zayıf önemli değil ortalaman 50'nin üstünde olacak ve Türk Dili ve Edebiyatı dersinden geçmiş olman lazım ( edebiyattan kalırsan seneye verirsin sıkıntı yok).
Kanka, 2 dönemin ortalaması 100 ise dil edebiyatından kalirsan sorumlu geçersin seneye verirsin liseyi takma çerez. Ha bu arada, aile bireyleri daha lisede zorlanıyor uniyi okuyamaz diyorsa kulak asma lisede 2 kere kalıp atılmış fakat açıktan bitirmiş şu an 2 uni mezunu insan tanıyorum 2 yıl yazılım, 4 yıllık işletme bitirdi kendisi.
Ben dil ve anlatımdan kalıp (baraj ders) sınıf atladım rahat ol 50yi geçiyosan geçersin her türlü.
Güzel kardeşlerim bakın gene sinir seviyem artmaya başladı. Dil ve Anlatım baraj edebiyat değil 50 kere söyledik. Ortalaman 50 üzeri ise ve dil anlatımdan geçmişsen sıkıntı yok ama ortalaman 50 üzeri dil ve anlatımdan kaldıysan sorumlu geçersin seneye verirsin. Okey. Anlamayanlara anlatın.

Güzel kardeşlerim bakın gene sinir seviyem artmaya başladı. Dil ve Anlatım baraj edebiyat değil 50 kere söyledik. Ortalaman 50 üzeri ise ve dil anlatımdan geçmişsen sıkıntı yok ama ortalaman 50 üzeri dil ve anlatımdan kaldıysan sorumlu geçersin seneye verirsin. Okey. Anlamayanlara anlatın.
Sakin ol reyiz. Biz anlattık anlamak onlara kalmış.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı