Lisede kınama cezasının sonucu ne olur?

l3y

Centipat
Daha fazla  
Lise 9. sınıf öğrencisiyim. Kınama cezası aldım. Savunma yazmam istendi fakat sanırım sicilime işlenmedi. İşlenmese de takdir teşekkür almama engel mi veya sicilime işlendiyse ne gibi zararları olur?

Kınama sadece uyarıdır dostum seni uyardıklarına dahil dilekçe/savunma yazmanı istemişler bir daha kınama yersen disiplin kuruluna sevk edilirsin orada karar verirler ya okul değiştirme atılma uzaklaştırma gibi ceza yersin. Dikkat et bundan sonra daha lisede ilk yılın.

Kınama sadece uyarıdır dostum seni uyardıklarına dahil dilekçe/savunma yazmanı istemişler bir daha kınama yersen disiplin kuruluna sevk edilirsin orada karar verirler ya okul değiştirme atılma uzaklaştırma gibi ceza yersin. Dikkat et bundan sonra daha lisede ilk yılın.

Disipline ilk gidişte kimseyi okul değiştirmek zorunda bırakmazlar ciddi bir şey yapmış olması lazım daha uzaklaştırma bile vermemişler. Lisedede kolay kolay hiçbir şey sicilinize işlenmez. Sadece o yaşta kanun,mevzuat bilmeyen öğrencileri korkutmak için söylenen bir laftır.

Yeni konular

Geri
Yukarı