Lisede kullanım için Papara Black Card iyi olur mu?

Fheron

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar halihazırda ininal ve Papara'nın standart kartını kullanmaktayım. Liseye geçceğim için para çekme limiti yüksek bir kart arıyorum. Papara Black Card bunun için uygun olur mu veya önerebileceğiniz bir alternatif var mı?

Peki kartın ulaşması için herhangi bir şart var mı yani yaş sınırı var mı? Ayrıca kartın
Tarafıma ulaşması için sipariş vermek dışında bir şey yapmam gerekiyor mu?

Eğer burs ve benzeri birşey alıyorsanız banka hesabı açmak daha uygundur. Ama normal kullanım içinse Tosla ve Papara Black Card uygundur.

Black Card sipariş etmek için sadece önceden açılmış bir Papara hesabınızın olması gerek. Yaş sınırı öncekilerde yoktu ama yeni sistemde varmı bilmiyorum.

Anladım çok teşekkür ederim bu arada bir şey daha sormak istiyorum. Kartın para çekme sınırı 500 TL olarak gözüküyor bu limiti arttırma şansım var mı?

Pep kart İş Bankası'nın bünyesindeki bir karttır. Papara hem güvenli hem de temassız ödeme imkanı sunan bir kart 500 TL'ye kadar yaptığın hiçbir işlemden para kesmiyor ininal gibi aç değil açıkcası. Papara birçok firma ile anlaşmalı olduğu için YouTube, Netflix, Spotify gibi %50 paranı iade ediyorlar mesela 10 TL her para yüklemende geri veriliyor sana üyelik aldğında ve bu çok iyi bir kampanya bence Papara bütün kartlardan daha kaliteli ve güvenli bence onun dışında aldığın kartın içinde Black kart almanı öneriyorum ( kesin ) arka yüzünde ismin falanda yazıyor tek proglem 2 3 haftada eline ulaşması kartın ve imzan ve kimliğin olmadan kartı alamaman Papara yaş sınırı 13'tür iyi günler <3.
Pep kart İş Bankası'nın bünyesindeki bir karttır. Papara hem güvenli hem de temassız ödeme imkanı sunan bir kart 500 TL'ye kadar yaptığın hiçbir işlemden para kesmiyor ininal gibi aç değil açıkcası. Papara birçok firma ile anlaşmalı olduğu için YouTube, Netflix, Spotify gibi %50 paranı iade ediyorlar mesela 10 TL her para yüklemende geri veriliyor sana üyelik aldğında ve bu çok iyi bir kampanya bence . Papara bütün kartlardan daha kaliteli ve güvenli bence onun dışında aldığın kartın içinde Black kart almanı öneriyorum ( kesin ) . Arka yüzünde ismin falanda yazıyor tek proglem 2 3 haftada eline ulaşması kartın ve imzan ve kimliğin olmadan kartı alamaman Papara yaş sınırı 13'tür iyi günler <3.

Anladım çok teşekkür ederim bu arada bir şey daha sormak istiyorum. Kartın para çekme sınırı 500 TL olarak gözüküyor bu limiti arttırma şansım var mı?
500 TL limit yok. Aylık 500 TL ücretsiz para çekme limitiniz var. 500 TL'yi aştığınız zaman %1'lik bir kesinti alıyor.
Papara Black Card en iyi tasarıma sahip bu arada çok hoş gözüküyor. :D
Papara'nın anlaşmalı olduğu firma sayısı da diğerlerine nazaran daha fazla. Tavsiyem Papara Black Card almanız yönünde.

Geri
Yukarı