Lisede matematikten 92 aldığım için ailem kızıyor

• Konuyu başlatan Kckc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 117
  • Görüntüleme 7B
Lisede matematikten 92 aldığım için ailem kızıyor. Sizce gerçekten kötü bir not mu? Çünkü ailem hep sen ortaokulda böyle değildin düşürdün notlarını diyorlar. Sizce kötü bir not mu?
Sınıfın ortalaması çok önemli değil. Kendini başkalarıyla kıyaslama. Eğer seviyenden memnunsan ailen bir süre sonra sıkıntı yaratmaz. Hepimiz o yollardan geçtik, 10 aldığımda babamla evde birbirimizle düşman gibiydik. Şimdi mühendislik okuyorum. Çok kasmamak lazım akışına bırak ama çalışmayı da ihmal etme ve dediğim gibi kendini kimseyle kıyaslama.

Ben 10. sınıfta matematikten 0 çekmiştim. Bu yıl Lise 3.sü olarak mezun olmuş biri olarak söylüyorum.

Lisede matematikten 92 aldığım için ailem kızıyor. Sizce gerçekten kötü bir not mu? Çünkü ailem hep sen ortaokulda böyle değildin düşürdün notlarını diyorlar. Sizce kötü bir not mu?
Ortaokulu full takdirle bitirdim. Bir tane teşekkür yok. Tüm ortalamalarım 90 üstüydü. Liseye bi geçtim ortalama 56. Az da düşük not al hep en iyisini bekliyorlar sonra.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oğlum ben lisedeyken aldığım 3 4 5'lerin haddi hesabı yok. Şimdi ise matematik öğretmeniyim.😏

92 lise matematik sınavları için gayet güzel bir not. Sen elinden geleni yapmaya devam et, ailen de saçmalamasın lisede şişirme ilkokul notları olmaz zaten.

Geri
Yukarı