Lisede öğretmenler sözlüye düşük mü girer?

Kargaşa

Hectopat
Yer
Ankara
Ortaokulda hep şişirme sözlüler veriliyordu. Lisede daha ciddi olduğu için herkes hak edeni alıyormuş, doğru mu? Benim şu an ortalamam 72, tarih dışında tüm hocalar ile iyi anlaşıyorum. Ama derslere çok katılmıyorum. Sizce sözlüler düşük mü girilir yoksa 75-85 civarı mı?

Yanlış bilgi
Ortaokulda hep şişirme sözlüler veriliyordu. Lisede daha ciddi olduğu için herkes hak edeni alıyormuş, doğru mu? Benim şu an ortalamam 72, tarih dışında tüm hocalar ile iyi anlaşıyorum. Ama derslere çok katılmıyorum. Sizce sözlüler düşük mü girilir yoksa 75-85 civarı mı?

Hocam aldığınız notun aşağısını girmeleri yasak.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sınav puanına oranla gelir muhtemelen. 30 aldığın sınavdan derse de katılmıyorsan 50 üstü sözlü bekleme.

Hocam aldığınız notun aşağısını girmeleri yasak.
Yönetmelikte öyle bir şey yok yanlış bilgilendirme yapmayalım.

Sınav puanına oranla gelir muhtemelen. 30 aldığın sınavdan derse de katılmıyorsan 50 üstü sözlü bekleme. Yalaka öğrenciler gibi kıç yalarsan da sözlün yüksek gelebilir...

Bizzat haberi çıktı hocam zamanında.

Sınav puanına oranla gelir muhtemelen. 30 aldığın sınavdan derse de katılmıyorsan 50 üstü sözlü bekleme.

Kimya notum düşük ama 2. sınavda yükselteceğime eminim. Derse de katılıyorum ve dayımın arkadaşı olduğu için geçerim gibi. Tarihi bilemiyorum kalırım muhtemelen tarihten.

Yeni konular

Geri
Yukarı