Lisede sınavlar yapılır mı?

Belli değil, burası Türkiye ve durum böyle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sınavlar yapılır arkadaşlar. Er ya da geç yapılır. Bak 10. sınıfa gidiyorum ancak hiçbir şey bilmiyorum diyorsun. Eksiğini tamamlamalısın. Mesela sınavların olup olmayacağını araştırmaktansa dersine vakit ayırmalısın.

Sınavlar olmamalı düşüncesine katılmıyorum. Zaten tek sınava düşürüldü. Yani yanlış anlamayın ancak bir zahmet ona da girin arkadaşlar.

Sınavlar tamamen kalksa "X sınıfa gidiyorum ancak hiçbir şey bilmiyorum" diyen öğrenci sayısı katlanacak. Mecburiyet olmazsa çok fazla öğrenci uzaklaşıyor derslerden. Sınavların iptal olmamasının sizin geleceğiniz için olduğunu bilin yeterli.
Kesinlikle doğru bende doğal olarak merak ediyor ve stres yasiyorum her ne kadar bu dönemde zor olsada bi şekilde çalışıyorum ama gün boyu sokakta gezen kişiler (genelleme yapıyorum)gelip vaka çok Sinav olmamalı diyorlar buna da katılmıyorum. Soruya gelecek olursak bizim okul 20 mayıs dedi bize ancak ben kapanma bittikten hemen sonra değilde 1-2 hafta yavaş yavaş açılıp haziran başı veya 24 mayıs tan sonra başlar diye düşünüyorum.
Ha birde şunu eklim 8 ler zaten yoruluyor ona lafım yok ama bir 9 olarak ben sınava gireceksem 2 yaş küçüğüm olan 7.sinifta sınava girmeli bunu da kendim eklemek istedim çünkü bu çok saçma geçen yıl herkes yattı 8 ve 12 ler çalıştı sınavlarından dolayı bende aralarındaydim 8 olarak,ama bu yıl liseler hariç her öğrencinin kafa rahat ortaokullari salarken bize de ısrarcı olmaları saçma bence olmalı ama herkese
Oooo baya uzun yazdım görüşlerim bu dostlar

Erteleye erteleye öyle yada böyle bir şekilde yapacaklarını düşünüyorum. Salmazlar kolay kolay.

Arkadaşlar iptal olursa dersleri salan kişi zaten derslere girmesin? İptal olsa bile dersine çalışması gerekiyor. Madem iptal olsun yararımıza olur diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı