Lisede tek dersten sınıfta kalmak

erenakgun360

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar lise 1.sınıftayım tüm derslerim iyi ama bir tek Almanca'da 30 aldım ne yapmalıyım liseyi bitiremezsin falan diyenler var bu not önüme çıkar mı bir yerde yardımcı olursanız sevinirim. (ortalamam 81) sınıfta kalmadım tek ders olarak bahsediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sene karne verilmeyecek diyorlar kafam rahat belge önemli değil ama bu sorumluluk sınavı muhabbetleri var kafamı karıştırıyorlar teşekkürler yardımın için.
Vallahi ben lisedeyken durum bu şekildeydi. Şu an değişmiştir belki. Diğer arkadaşlar da cevaplarsa daha net cevap alırsın. :)

Sınavdan 30 aldıysan tamamen hocanın vereceği sözlü notlarına bağlı. Hocanız size sözlü notlarını yüksek verir ve ortalamanızı 50 veya 50'nin üstünde yaparsa bir şey olmaz. Yapmaz ise seneye aynı dersin sınavına tekrar girmek ile tabii tutuluyorsun.

Sınavdan 30 aldıysan tamamen hocanın vereceği sözlü notlarına bağlı. Hocanız size sözlü notlarını yüksek verir ve ortalamanızı 50 veya 50'nin üstünde yaparsa bir şey olmaz. Yapmaz ise seneye aynı dersin sınavına tekrar girmek ile tabii tutuluyorsun.

Daha bu birinci sınav notu sözlü falan hiçbir şey yok bu dediğiniz 50 puan en son sene sonu ortalaması mı dönem mi eğer sene sonu ise toplayabilirim 50 puanı o zaman gerekir mi sorumluluk sınavı.

Daha bu birinci sınav notu sözlü falan hiçbir şey yok bu dediğiniz 50 puan en son sene sonu ortalaması mı dönem mi eğer sene sonu ise toplayabilirim 50 puanı o zaman gerekir mi sorumluluk sınavı.
Söylediğim 50 puan dersin ortalaması ana ortalamanız değil. Dönemlere göre ayrılıyor sorumluluk sınavları diye biliyorum. Tüm dersleriniz yüksek olsun hepsinden yüksek alın ancak almancadan 50'nin altında bir ortalama alın sınava yine de gireceksiniz.

Söylediğim 50 puan dersin ortalaması ana ortalamanız değil. Dönemlere göre ayrılıyor sorumluluk sınavları diye biliyorum. Tüm dersleriniz yüksek olsun hepsinden yüksek alın ancak Almanca'dan 50'nin altında alın o sınava yine de gireceksiniz.

Tamam teşekkür ederim yardımınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı