Lisede telefon yakalatmak

Devlet Türkeş

Femtopat
Selam arkadaşlar, okululumuzda telefon yok ve ben getirdim okul 8.50'de başlıyor ben erkenden geldim okula ve sınıfta telefonla oynuyordum 8I 20 geçe falan öğretmen geldi ve telefonumu aldı çıkışta tutanak tuttu ve telefonumu verdi ve savunma yapacağım yarın şimdi şunu diyeceğim ben okul saatleri içerisinde telefon yakalatmadım ve bu yüzden haksız olduğunu düşünüyorum sizce nedir?

Lisede istediği şekilde kural uyduruyorlar. Ne kadar itiraz edersen et yanlış ve hatalı olduğunu düşünecekler. Bence doğruları,hangi amaçla getirdiğini söyle ve özür dile. Pişman olmuş rolü ile ceza vereceklerini sanmam,sonradan siler geçerler.

Selam arkadaşlar, okululumuzda telefon yok ve ben getirdim okul 8.50'de başlıyor ben erkenden geldim okula ve sınıfta telefonla oynuyordum 8I 20 geçe falan öğretmen geldi ve telefonumu aldı çıkışta tutanak tuttu ve telefonumu verdi ve savunma yapacağım yarın şimdi şunu diyeceğim ben okul saatleri içerisinde telefon yakalatmadım ve bu yüzden haksız olduğunu düşünüyorum sizce nedir?
Dediklerimi dersen bir şey olmaz. Seni çağırdıklarında gayet sakin ve rahat bir biçimde git. Okul saatleri içerisinde bakmadığını söyle ve bunun üzerinden yürü eğer seni hala disipline falan vermeyi düşünüyorlarsa okul çıkışında kan vermeye falan gideceğini söyle babanla haberleşmek için getirdin telefonu hala daha disiplin falan derlerse biraz duygu sömürüsü yapabilirsin mesela gelecekte bu sicilimde gözükecek bir telefon getirdim diye geleceğimi yakmayın falan de. Ortaokulsan zaten birşey olmaz ama lise biraz sıkınıtılı açıkçası. Unutma kan verme ve geleceğimi yakmayın muhabbetini son çare olarak kullan öğretmenlerin üzerinde daha kötü bir etkide bırakabilirsin.

Hocam kendinizi acındırın. Hocam ders saatleri dışında sorun olmaz diye düşündüm affedin de.

Eğer öğretmenlerin psikopatsa baban sabah müdür yardımcısıyla falan konuşsun iş daha çabuk çözülür.

Okul başlamadan ve bittikten sonra hiçbir hakkı yok almaya bizim lisede ilk alışta veli ile veriyorlar 2.sinde dönem sonuna kadar veli imzası ile verilmiyor kesinlikle haklı olan taraf sizsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı