Lisede yapılması gerekenler nelerdir?

balkann

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu yıl liseye geçtim okulum iyi bir okul keko denecek insan sayısı ya 1 ya 2'dir onun dışında kendimi sevdirmek veya derslerime iyi çalışabilmek için neler yapmalıyım? Yazılımla ilgileniyorum Python, CSS, HTML ayrıca lise okurken açıktan yurt dışından da lise bitireceğim. Sizce hem yazılım hem normal lise hem de açıktan okumak beni yorar mı? Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yıl liseye geçtim okulum iyi bir okul keko denecek insan sayısı ya 1 ya 2'dir onun dışında kendimi sevdirmek veya derslerime iyi çalışabilmek için neler yapmalıyım? Yazılımla ilgileniyorum Python, CSS, HTML ayrıca lise okurken açıktan yurt dışından da lise bitireceğim. Sizce hem yazılım hem normal lise hem de açıktan okumak beni yorar mı? Cevaplarınızı bekliyorum.

Çok yorar hocam bence biraz rahatlamak için birini azaltın veya çıkarın fazla çalışma zihnen yararlı değil.

Zaman yönetiminizle alakalı bir durum. Temponuzu sınav dönemlerine ve notlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. Kesinlikle kendinizi geliştirin, kod yazın, en az bir enstrüman çalın, kitap okuyun. Lafın özü lise insanların size sürekli ne yapmanızı söyleyeceği bir ortamdır. Adeta hayat 101 olan bu ortamda, sizi mutlu eden şeylerle uğraşın ideallerinizi belirleyin hatalar yapın.
Zamanınız en kıymetli varlığınız keyfini çıkarın!

Yeni konular

Geri
Yukarı