Lisede yaşanan puan düşüşü için ne yapabilirim?

Technomember0

Decapat
Beklediğim oldu ve lisede puanlarım düştü. Ortaokulda 85-100 arası not alırken, şimdi 30-40'a düştü. Matematikten ortaokul son sınıfta 90 ortalama ile geçmiştim. Şimdi ise matematik ilk sınavımdan 30 aldım. Bunu herkes söylüyor not düşüşü lisenin başında olur sonra toparlarsın diye. Sizce doğru bir söz mü? Sınava çalıştın mı konusuna gelirseniz evet gerçekten çalıştım ancak bir şey anlamadım. Matematik ve ingilizcem düşük geldi ancak diğer derslerim 80+. Sizce iyi mi ve tavsiyeleriniz neler?.

Beklediğim oldu ve lisede puanlarım düştü. Ortaokulda 85-100 arası not alırken, şimdi 30-40'a düştü. Matematikten ortaokul son sınıfta 90 ortalama ile geçmiştim. Şimdi ise matematik ilk sınavımdan 30 aldım. Bunu herkes söylüyor not düşüşü lisenin başında olur sonra toparlarsın diye. Sizce doğru bir söz mü? Sınava çalıştın mı konusuna gelirseniz evet gerçekten çalıştım ancak bir şey anlamadım. Matematik ve ingilizcem düşük geldi ancak diğer derslerim 80+. Sizce iyi mi ve tavsiyeleriniz neler?

Matematikte mantık konusundan nasıl 30 aldınız.
Doğru bir söz evet.

Beklediğim oldu ve lisede puanlarım düştü. Ortaokulda 85-100 arası not alırken, şimdi 30-40'a düştü. Matematikten ortaokul son sınıfta 90 ortalama ile geçmiştim. Şimdi ise matematik ilk sınavımdan 30 aldım. Bunu herkes söylüyor not düşüşü lisenin başında olur sonra toparlarsın diye. Sizce doğru bir söz mü? Sınava çalıştın mı konusuna gelirseniz evet gerçekten çalıştım ancak bir şey anlamadım. Matematik ve ingilizcem düşük geldi ancak diğer derslerim 80+. Sizce iyi mi ve tavsiyeleriniz neler?

Bende ilk sınavımdan 20 aldım.

Geri
Yukarı