Lisede arkadaşlık nasıl yapabilirim?

Konu başlığı nasıl arkadaşlık yapabilirim, bir de önerilen şeylere bak. Kavga dışında bir şeylerde düşünsek hani. İyice trolle bağlandı konu.

12. sınıfa geçtim.10.sınıftan beri doğru düzgün arkadaş edinemedim. Sürekli beni küçük düşürmeye çalışan 1-2 kişi vardı. Çok rahatsız oluyordum o zamanlar. Ondan sonra 11.sınıfta geçtikten sonra 2.haftasında şube değiştirdim çünkü ortaokuldan arkadaşım vardı o şubeye geçtim önceki şubeden biraz daha iyi sayılır ama orada da aynı sorun var 1 öğrenci var okulun her 5 günü enseme vuruyor gidiyordu. Diğer arkadaşlara da vuruyor ama çok değil en fazla bana vuruyordu. Aynı zamanda benden kopya çekmek için tehditler savururdu. Benden kopya çekince bana bir şey yapmıyor canım kardeşim der ama kopya çekemeyince ve benim notum yüksek olunca her türlü zorbalığı yapardı. Genellikle bilişim derslerim çok iyidir matematiğim de iyi sayılır. Ben ona karşılık vermiyordum. Çünkü çok öz güvenli bir insan değilim. Zaten bu sene 3 gün staj 2 gün okul göreceğiz. Şimdi yiyorsa vursun bakalım :D arkadaşlık nasıl yapabilirim ve o çocuğa nasıl karşılık verebilirim?

Kemeri çıkar döv.

Bir de internetten sağlam dövüş diye kanal var onu izle (reklam değildir)

Hocam bizim okulda kurallar sıkı. Birine vurduğunda hemen öğretmen tutar götürür idareye. Öğretmenler koridorlarda devriye atıyor mübarek. Tutar tutanak bir tane sonra işlerler sicile sıkıntı olur ya gizli yapacaksın ya da sözlerle dövecen bağaracan yani.

Konu başlığı nasıl arkadaşlık yapabilirim, bir de önerilen şeylere bak. Kavga dışında bir şeylerde düşünsek hani. İyice trolle bağlandı konu.
hacı buna bulaşan tipler belli zaten konuşsan bile peşini bırakmazlar ailesine söylesen bunlar laftan anlamaz yapcak birşey yok gönül isterdi kavgayla bitmesin ama bu yolun her sonu boklu değnek

Hocam bizim okulda kurallar sıkı. Birine vurduğunda hemen öğretmen tutar götürür idareye. Öğretmenler koridorlarda devriye atıyor mübarek. Tutar tutanak bir tane sonra işlerler sicile sıkıntı olur ya gizli yapacaksın ya da sözlerle dövecen bağaracan yani.
o zaman adamı en yanlız gününde yakalıcan evet verdiğim tavsiyeler berbat ama yapçak bişi yok

12. sınıfa geçtim.10.sınıftan beri doğru düzgün arkadaş edinemedim. Sürekli beni küçük düşürmeye çalışan 1-2 kişi vardı. Çok rahatsız oluyordum o zamanlar. Ondan sonra 11.sınıfta geçtikten sonra 2.haftasında şube değiştirdim çünkü ortaokuldan arkadaşım vardı o şubeye geçtim önceki şubeden biraz daha iyi sayılır ama orada da aynı sorun var 1 öğrenci var okulun her 5 günü enseme vuruyor gidiyordu. Diğer arkadaşlara da vuruyor ama çok değil en fazla bana vuruyordu. Aynı zamanda benden kopya çekmek için tehditler savururdu. Benden kopya çekince bana bir şey yapmıyor canım kardeşim der ama kopya çekemeyince ve benim notum yüksek olunca her türlü zorbalığı yapardı. Genellikle bilişim derslerim çok iyidir matematiğim de iyi sayılır. Ben ona karşılık vermiyordum. Çünkü çok öz güvenli bir insan değilim. Zaten bu sene 3 gün staj 2 gün okul göreceğiz. Şimdi yiyorsa vursun bakalım :D arkadaşlık nasıl yapabilirim ve o çocuğa nasıl karşılık verebilirim?
Hocam yaptığı zorbalıkları hocalara kanıtlayabilirsen zorbalık yaparken videoya çekip zorbalık yaptığı 2 kişiyide şahit olarak gösterirsen artık yapabileceği pek bişey kalmaz tecrübeliyim aynısı başıma geldi ve bunları yaptım disiplin yedi ve artık yanımıza 10 mt yaklaşamıyor😀

O zaman biraz güçlenmen lazım reis her gün her sabah kalktığında bile 100 şınav çek sonunda ulaşılamaz bir ego manyak olursun ciddi söylüyorum haftanın 5 günü her sabah 100 şınav çek spor yap hallolur o işler bir de uzun boylu ve kilolu olması senin için avantajlı adam atletik değil bacak ile kalf kası arasında eklem var elinle orayı kavra sık itmeye çalış her halikarda düşer zaten.

100 şınav? Peki...

Hocam işte sana vurduğunu ispatla onun sicili karalansın 1 tanede şahit al yanına bı kere daha yaparsa zaten okulda kurallar sıkıymış atarlar belki onu zorbalık yapması için teşvik et ve ve video kaydı alsın biri ve kökten hallet bu işi herşey kavgayla çözülmez biraz aklınızı kullanın

Geri
Yukarı