Liselerin 2. sınavları ertelendi!

• Konuyu başlatan 68055
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 124
  • Görüntüleme 9B
Liselerin sınavları iptal edileceği haberi mebpersonel üzerinden duyuruldu. Akşam saatlerinde açıklama yapılması bekleniyor. Hadi geçmiş olsun inşallah korona olmadan atlatırız şu yılı.
12. sınıfların sınavlarının iptali olmayacağını da belirtmiş.

Ya sınav umurumda değil artık. 50 olsun ortalamam yeter. Fazlasında gözüm yok. İlk dönem ortalamam zaten 86 küsur. Bu dönem de 50 olsun. Allah'tan başka bir şey istemem.

Gerçek olsaydı büyük ihtimalle yarın sınava gitmememem gerekir ama gidiyorum şaşırdık mı hayır.

Arkadaşlar bizim okuldan böyle dendi. Artık gerisini siz düşünün.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    10,4 KB · Görüntüleme: 82
Ya sınav umurumda değil artık. 50 olsun ortalamam yeter. Fazlasında gözüm yok. İlk dönem ortalamam zaten 86 küsur. Bu dönem de 50 olsun. Allah'tan başka bir şey istemem.

Bende aynı düşüncedeyim ancak şuan merak ettiğim bir şey var.

Şimdi eğer ertelerlerse 2.yazılılar da bu hafta 2.yazılılara girenlerin girdiği konulardan olacak değil mi?

Liselerin sınavları iptal edileceği haberi mebpersonel üzerinden duyuruldu. Akşam saatlerinde açıklama yapılması bekleniyor. Hadi geçmiş olsun inşallah korona olmadan atlatırız şu yılı.
12. sınıfların sınavlarının iptali olmayacağını da belirtmiş.
Babam ve dayım öğretmen ve dediklerine göre okullara 2 Nisan gününe kadar sınavların bitirilmesi için yazı gelmiş.

Bende aynı düşüncedeyim ancak duşan merak ettiğim bir şey var.

Şimdi eğer ertelerlerse 2.yazılılar da bu hafta 2.yazılılara girenlerin girdiği konulardan olacak değil mi?

Koskoca MEB bunu düşünmedi ise. Biz mi düşüneceğiz. Bir açıklama yapıyorlar. Yemin ediyorum, açıklama öncesi daha az bilgisizlik oluyor.

Ya sınav umurumda değil artık. 50 olsun ortalamam yeter. Fazlasında gözüm yok. İlk dönem ortalamam zaten 86 küsür. Bu dönem de 50 olsun. Allah'tan başka bir şey istemem.
Benim 98 hocam. Eğer 2. sınavlar olursa rahat 80 civarına düşer. O yüzden erteleme istiyorum çünkü çalışacak zamanım yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı