Liselerin 2. sınavları ertelendi!

• Konuyu başlatan 68055
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 124
  • Görüntüleme 8B
Liselerin sınavları iptal edileceği haberi mebpersonel üzerinden duyuruldu. Akşam saatlerinde açıklama yapılması bekleniyor. Hadi geçmiş olsun inşallah korona olmadan atlatırız şu yılı.
12. sınıfların sınavlarının iptali olmayacağını da belirtmiş.

Hocam üşendim ne yazıyor özet geçseniz.
sınav.png
5. Madde

Şu sınavlar ya olsun, bitsin ya da hiç olmasın.

Olursa ortalamam artacak, olmazsa memnun olduğum ortalamada kalacak. Kararsızlık olmadığı sürece rahatım.

2 hafta ertelenmesine rağmen konular yetişmez demene. :D Bal gibi yetişir.
Vallahi hocam benim konu başlıklarını görseniz aynı şeyleri diyeceğinizi düşünmüyorum. Sadece matematiği bitirmem 1 hafta sürer. 40 dakikalık videoyu anlamam bile saatlerce sürüyor.

Vallahi hocam benim konu başlıklarını görseniz aynı şeyleri diyeceğinizi düşünmüyorum. Sadece matematiği bitirmem 1 hafta sürer. 40 dakikalık videoyu anlamam bile saatlerce sürüyor.
Kişiden kişiye değişir bu. Genele yaymamak gerek. Bu arada yetişmez diyorsan ders sayısı çok olanlara odaklan derim.

Mesela bu sınavlarda benim ortalamam artacak çok yüksek ihtimalle. İçten içe bencilce olmasını istiyorum kendim için. @Haruki Murakami'nin bildiği bir sebep daha var. 😋 Neyse, onu geçelim. :D

Bunlara rağmen, sağlığımız için sınav olmaması gerektiğini savunuyorum. 26K vaka nedir be? :D

Geri
Yukarı