Liseli biri için iPad ne kadar işe yarar?

Semih_D

Picopat
Daha fazla  
Seneye 10.sınıf oluyorum ve şu an biraz param var. Elimde iPad 6.nesil var ama artık yavaşladı çok ısınıyor kısacası bana yetmiyor bende bundan dolayı 10.nesil almayı düşünüyorum ve almamın asıl sebebi dersler için kullanmak. Zaten ileride YKS içinde kullanacağımı düşünüyorum. Bana ne kadar fayda eder?

Son düzenleme:
10. sınıfım, İpad kullanıyorum. Ders çalışmayı denedim ama ekran boyutundan dolayı fazla odaklanamadım. Onun yerine oyun oynuyorum.

Eğer bilgisayar kullanıyorsan sana küçük gelebilir.

Seneye 10.sınıf oluyorum ve şu an biraz param var. Elimde iPad 6.nesil var ama artık yavaşladı çok ısınıyor kısacası bana yetmiyor bende bundan dolayı 10.nesil almayı düşünüyorum ve almamın asıl sebebi dersler için kullanmak. Zaten ileride YKS içinde kullanacağımı düşünüyorum. Bana ne kadar fayda eder?
9.nesil kullanıyorum üniversite için almıştım. Test kitapları veya başka kitapların PDF'lerini indirip kullanabilirsin para vermeden. Not alma uygulamaları aylık üyelik gibi satılıyor oldukça pahalılar. Ben GoodNotes kullanıyorum bir kez alınca hep senin oluyor. Lise için bence pek gerekli değil.

9.Nesilin ekran boyutu 10inç ama alıcaksan 10.nesil al m2 işlemci var diye biliyorum

Üniversite için gayet gerekli bir cihaz ipad (her gün fotokopi çekip çalışmaktan evde kağıt kuleleri olmaya başladı -elektrik elektronik müh.) keşke 1. sınıfta ipad alsaydım diyorum şimdi. Ama lise için pek gerekli olacağını düşünmüyorum, zaten devlet kitapları ve ek kaynak alıcaksınızdır mutlaka.

Deftere not almakla falan uğraşmak yerine konu anlatımı izlerken pdflerini de indirip onun üzerinden çalışmak çok büyük rahatlık, kalem de al bence.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı