Liseli kızlar niye böyle?

Çevremde böyle birkaç kız var uzak durmaya çalışıyorum zaten 1 tane kız arkadaşım var (normal arkadaş) onun dışında kızlardan uzak duruyorum. Habire erkeklerin dibinden ayrılmayan kızlardan nefret ediyorum erkek erkeğe sohbet ediyoruz gelip sohbetin (kibar yazayım) suyunu çıkarıyorlar en fazla okul çıkışı erkek erkeğe kalabiliyoruz erkeklerin de çoğu malum, kızların dibinden ayrılmazlar. Gerçi kızlar da erkeklerle takılmakta biraz haklı ne zaman erkeklerin yanına gelseler gülme krizine giriyorlar ortam güzel onlar ne yapsın.

Ergenlikte cinsiyet duyguları, hormonları hareketli olduğundan duygusallık ve cinsellik olarak gelişiliyor. Gösterişli olma sebebi, ilgi odağı olma çabaları oluyor. Bu kötülemek için değil bilimsel olarak söylemek istiyorum. Erkekler de böyle.

Keşke beyinli olup gene güzel olsalar.

Hocam cidden güzellik önemli değil yani ben böyle düşünüyorum. Sadece beyinleri olsun yeter. Artık Türk kızlarından ümidi kestim ben. Evlenirsem eşim yabancı olurdu herhalde. Cidden Türk kızlarıyla evlenilmez. İçlerinde cidden aklı başında güzel kızlar da var ama nedense bana denk gelmedi daha. Ya çok afedersiniz geri zekalı ya da çok egoist oluyorlar. Bir de şu keko sevme mevzusu var kızlara yaranmak için adam bıçaklamak falan lazım artık.

Ergenlikte cinsiyet duyguları, hormonları hareketli olduğundan duygusallık ve cinsellik olarak gelişiliyor. Gösterişli olma sebebi, ilgi odağı olma çabaları oluyor. Bu kötülemek için değil bilimsel olarak söylemek istiyorum. Erkekler de böyle.

Ben değilim. İstisnalar iyidir.
Ayrıca okulda tanınmamak hedefim her zaman işe yaradı kimse beni tanimiyor bende onlari tanımıyorum 2 siniftaki arkadaşlarım hariç benimle konuşan veya iletişim kuran yok mis gibi.

Camcılar olduğu sürece bu kızlar olmaya devam eder. Uzak durun, 250 gram için utanılacak hallere düşmeyin.
images.jpeg-2.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı