Liseli kızlar niye böyle?

Erkekler de bunlardan hallice olduğundan kızlar da böyle oluyor, hırbo erkeğe hırbo kız yakışır :)
Bunlar da ergenliklerinin zirvelerinde olduklarından şaşılacak durum değil, geçen sene online eğitimde bu tarz bir arkadaşla tanıştım, normal test çözen tiplerden sanmıştım ama 1-2 haftadır olmadığını anladım, garip.

Aslında haklısınız uzaktan eğitim yüzünden insanlar daha da aptallaştı hocalarına karşı saygızlıklar, arkadaşını aşağılayıp alay etme rezil etmemi dersin, bağıra bağıra havalı bir şey yapıyormuşçasına küfür etmek mi dersin sırf okula sevgili yapmak için egosunu tatmin etmek için gelenmi dersiniz nesil çok bozulmuş bu biraz da eğitimsizlikten anne babadanda kaynaklı tabii bu toxic ergen sperm sürüsünün içinde kaynayan pırlanta gibi saygılı edepli çocuklarda bulunuyor bu kardeşlerime takdir edilesi bireyler olduklarını ve bu şekilde devam etmelerini öneriyorum o insanları umursamayın sonuçta daha spermler...

Gerek ergenlik, gerek eksik aile terbiyesi, gerek arkadaş ortamı yüzünden böyle oluyorlar ve bunu "havalı" ya da çok iyi bir şey sanıyorlar aslında çok itici, acınası durduklarının hiçbiri farkında değil.

Ergen oldukları için, geçen bir video buldum internette, kız Danimarka'ya gidiyor hemen "🇹🇷/🇩🇰" hikaye atıyor neden çünkü ergen oldukları için 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı