Lise'nin hızlı geçmesi

kalpkriziii

Hectopat
Dönemin sonuna 2 hafta kalmış.
1.Sınavlar, Performanslar, Sözlüler derken.
Dönemin bitişine 3 hafta kaldı.
Çok hızlı geçtiğini düşünüyorum.

Banada öyle geldi ve affalladım. Hayatımda ilk kez bir sınavdan 4 aldım. Bide benim not ortalaması düşerse bursum gidiyor. Lise 9 böyle ise 10 daha mı rahat yoksa daha mı karmaşık.

Banada öyle geldi ve affalladım. Hayatımda ilk kez bir sınavdan 4 aldım. Bide benim not ortalaması düşerse bursum gidiyor. Lise 9 böyle ise 10 daha mı rahat yoksa daha mı karmaşık.

Şöyle söyleyeyim kardeş; ben ilk 8 yıl boyunca hiç 4 almadan okulu bitirdim. 9'da birinci dönem 4'ler hatta 3'ler gelmeye başladı afalladım. Ama açık konuşmak gerekirse saldım biraz da kendimi. İlk dönemi bir şekilde toparlayıp takdirle geçtim. İkinci dönem 4'ler ve 3'ler arttı. Teşekkürle geçti. Lise 2 (10) 4'ler sandart 3'ler normal gelmeye başladı. Belge hayal oldu. Şimdi son sınıftayım YGS ve LYS hazırlıkları var. Hem okul rahat davranıyor notlar konusunda hem de artık umursamıyor insan notları yazılıyı sözlüyü vs. Benim sana tavsiyem kendini salma notları ortalamanın üstünde tutmaya çalış ama en önemlisi konu kaçırma her konuyu öğrenerek ilerle derslerinde. Özellikle de seçeceğin alanla ilgili derslerde ki sonra benim gibi son sınıfta lise 1 matematiği fiziği çalışma. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı