Liseye başlıyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum

Aleroxsi

Centipat
Liseye yeni başlıyorum istediğim lisedeyim ama bu karantina falan beni çok bozuyormuş gibi düşünüyorum.
Ne yapıcağımı bilmiyorum nasıl yapıcağımı bilmiyorum.
Ortam nasıl bilmiyorum.
Bana neler yapabileceğimi ve nasıl ortamın olacağını söyler misiniz?
Fen lisesi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğal ol. 2-3 tane serseri tip olacaktır, çok takma sigaraya özendirme kesinlikle olacaktır. Sen orta okulda neysen lisedede öyle ol. Kafa dengi 2-3 arkadaş bul.

Liseye yeni başlıyorum istediğim lisedeyim ama bu karantina falan beni çok bozuyormuş gibi düşünüyorum.
Ortam nasıl bilmiyorum.
Fen lisesi.

Normal bir durummuş gibi düşün zeki insanlarla arkadaşlık kurmaya çalış ve sadece bekle :D kendiliğinden arkadaşların olur ortama da rahatlıkla alışabilirsin.
Normal bir durummuş gibi düşün zeki insanlarla arkadaşlık kurmaya çalış ve sadece bekle :D kendiliğinden arkadaşların olur ortama da rahatlıkla alışabilirsin.
Zeki İnsanlarla Arkadaşlık Kurarsan Otomatik Notların Daha Yüksek Oluyor Kendimden Biliyorum

İlerleyen yaşlarında, mesela 20, nasıl bir durum içinde olmak istediğini düşünüp ardından neler yaparsan o şekilde gelişebileceğini hesap edip, o yolda canın istemese bile istikrarlı bir şekilde ilerlemeye çalış.

He birde sakın arkadaş hatırı için istemediğin, özellikle de antin kuntin işlere kalkışma. O sana ayak yapan arkadaşlarının adını bile hatırlamayabilirsin.

Ortam nasıl bilmiyorum.
Fen lisesi.

Başlarda böyle herkesle samimi olma muhabbet etme kötü bir imaj çizme yani herkesi gözlemle zamanla tanırsın milleti kendine uygun bir arkadaş grubu yaparsın ha bir de kimseye kolay kolay güvenme kimseyle kavgaya falan girme sigara alkol kullanma farklı ol biraz derslerine de iyice çalış bir de güzelinden kız arkadaş herkese yürüme uzak dur mutlaka bir kız sana yazar tip fazla önemli değil yine de bakımlı ol 10/10 asvbhhvaahba kelin ilacı olsa başına sürermiş geçmişe dönsem bunları yapardım ama çok geç bari senin işine yarasın şöyle bir okuyunca ben ne anlatmışım diyorum ama neyse işine yarar.

Ortam nasıl bilmiyorum.
Fen lisesi.
Ben utangacım ama maske takacağım için korkasım gelmiyor.🙂

Arkadaşlar biraz yazdıklarımı okuyun. İnatla şu konuyu okumanızı öneriyorum ama takan yok beni herhalde. 😒 Bedboy olmanı öneriyorum.

Derslerini boşlama, temelini düzgün at ki ileride daha çok stres olmayasın.

Geri
Yukarı