Lise'ye evde devam etmek mantıklı mı?

Aurora1

Hectopat
Yer
Güney Kore
Okulum deprem bölgesinde olduğu için büyük ihtimal 2.dönem açılmaz. Çünkü binası da pansiyonu da ayakta olsa da hasarlı. Bulunduğu ilçenin de rahat %80'i falan yıkıldı. Ben nakil aldırmayı pek istemiyorum açıkçası, evde konulara çalışacağıma da inanıyorum ama ne kadar sürecek bu durum haberim yok, buna benzer olaylarda ne yapılıyordu bilgisi olan var mı?

Hocam eğer gerçekten azimliyseniz çalışacaksanız mantıklı. Hatta okulda alacağınız verimden daha fazlasını alırsınız. Geçmiş olsun.

Okulum deprem bölgesinde olduğu için büyük ihtimal 2.dönem açılmaz. Çünkü binası da pansiyonu da ayakta olsa da hasarlı. Bulunduğu ilçenin de rahat %80'i falan yıkıldı. Ben nakil aldırmayı pek istemiyorum açıkçası, evde konulara çalışacağıma da inanıyorum ama ne kadar sürecek bu durum haberim yok, buna benzer olaylarda ne yapılıyordu bilgisi olan var mı?
Okul açıksa oraya git açık öğretime geç. 2. dönemin 1. dönemim tekrarı olacağını düşünüyorum.

Açığa geçmek bence gereksiz rahatlığa sebep olacak.

Açığa geçmek bence gereksiz rahatlığa sebep olacak.
Açığa geçmeyeceğim hocam okul düzenlene kadar evden çalışmayı düşünüyorum sadece açılmazsa naklederler diye düşünüyorum zaten

Okul açıksa oraya git açık öğretime geç. 2. dönemin 1. dönemim tekrarı olacağını düşünüyorum.
Diğer seneye yetişir mi peki hocam evler,okullar vb.?

Derslerin okullarda nasıl işleyeceği hakkında fikrim yok ancak dediğiniz gibi disiplin sorun yasamayacaginiza inanıyorsanız evde calismanizda sorun olmaz. Çok daha fazla verim alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı