Liseye geçerken 1000 TL istenmesi

Fikirsiz

Decapat
Daha fazla  
Kardeşim liseye geçecek ve liseye geçerken 1000 TL istediler. Ve 2 top kağıt istediler bağış olarak. Kağıt anladım da 1000 TL istemeleri doğru mu? Bir tek okula kaydederken bu parayı ödüyormuşuz, bundan sonra para almayacaklarmış. Devlet okula gidecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim liseye geçecek ve liseye geçerken 1000 TL istediler. Ve 2 top kağıt istediler bağış olarak. Kağıt anladım da 1000 TL istemeleri doğru mu? Bir tek okula kaydederken bu parayı ödüyormuşuz, bundan sonra para almayacaklarmış. Devlet okula gidecek.

Sikayet edin oyle bir sacmalik olamaz.

Kesinlikle yasal değil. Kayıt adı altında ücret, kağıt vb. tarzı şeyler istenemez. Kaydın yapılması gerekiyor. Direkt şikayet edin. Belki de parayı cebe atacak, bunu bilemezsiniz. Hakkınızı arayın.

Vermeyin hocam. Para koparmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Benden de istemişlerdi.

10 sene olmuş liseye gireli bizden o zamanlar 20-50TL arası bir şey istiyorlardı 1000TL nedir arkadaş? Devlet bu okullara zaten para ödüyor, cebemi atacak ne yapacak belli değil vermeyin. Uzatırsa şikayet edeceğinizi söyleyin bakın nasıl kaydediyor.

Geri
Yukarı