Liseyi bırakmak

Kalmış şunun şurasında 1 senen ben de lise mezunuyum geçen sene mezun oldum son dönem açığa geçmiştim pişman mıyım diye sorsalar kesinlikle çok pişmanım keşke geçmeseydim diyorum kendime.

1 Yıl okula gitmezseniz alabilirsiniz. Okul idaresi veriyor zaten ancak sınıfta kalmadığınız halde veremez bu belgeyi.

Kalmış şunun şurasında 1 senen ben de lise mezunuyum geçen sene mezun oldum son dönem açığa geçmiştim pişman mıyım diye sorsalar kesinlikle çok pişmanım keşke geçmeseydim diyorum kendime.

Dostum ne için pişmansın

1 Yıl okula gitmezseniz alabilirsiniz. Okul idaresi veriyor zaten ancak sınıfta kalmadığınız halde veremez bu belgeyi.

Hocam siz yarıdamı bırakmıştınız yoksa direk senenin başında mı hiç gitmediniz bir de para cezası vs. Deniyor doğru mu?

Son düzenleme:
Hocam ben 11.sınıfta 2 ay gittim ondan sonra hiç gitmedim para cezası vs de yok. Hiç değilse ben yaşamadım öyle bir şey.
Hocam çok soru sordum kusura bakmayın ama bırakma süreciniz nasıl oldu direk gitmedinizmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…