Listerine önerisi

rechtssprechung

Hectopat
Merhabalar, diş fırçalamaya devam ederken taş oluşumunu yavaşlattığı ve ağız bakımı yaptığı iddiası ile "Listerine" çıktı karşıma. Okuyunca büyülendim, "neden bu zamana kadar almadım ki?" deyip reyona göz gezdirdim ve çok şaşırdım. Çünkü bin çeşit Listerine vardı! Aman, ben yabancısıyım deyip 95 mL olan "Total Care" versiyonunu aldım ve 5-6 kez gargara deneyimi yaşadım. Kimine göre çok yakıcı ve acı gelmiş fakat ben bir sorun yaşamadım pek, evet yakıyor ama 35-40 saniye kadar dayanılmayacak kadar gelmedi bana. Fakat iddia ettiği 24 saatlik ferahlık filan palavra bence. Ağzımın temizlendiği hissini alıyorum fakat 3-4 saat sonra üzerine bir şey yiyince hiçbir esans kalmıyor o üründen. Zero olanı varmış, alkolsüz ve daha ferah olduğu söylenmiş. Kahverengisi varmış, daha yakıcı fakat daha ferah filan denmiş. Bu işin gurusu bir arkadaş varsa yardımcı olabilir mi? Kaybolmadan bir ürün seçmek istiyorum. Daha önce başka bir modelini deneyen varsa deneyimlerini aktarabilir, aktarsın ki karşılaştırma yapabileyim. :)

Şimdiden teşekkürler arkadaşlarım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı