Littlewood oyunu nasıldır?

xDizZzy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar pixel ve 2D oyun aşığıyım. Bu oyun Steam'de karşıma çıktı. Oyun nasıldır? En az kaç saat oynatır? 25 TL'ye değer mi? Bu soruların cevaplarını bilen biri yardımcı olabilirse sevinirim.

Arkadaşlar pixel ve 2D oyun aşığıyım. Bu oyun Steam'de karşıma çıktı. Oyun nasıldır? En az kaç saat oynatır? 25 TL'ye değer mi? Bu soruların cevaplarını bilen biri yardımcı olabilirse sevinirim.

Stardew Valley’i çok uzun süre oynayan biri olarak çok benzettim. Konuşma diyalog kutuları bile aynı. Ama mantığı galiba çiftlik kurmaktan çok kasaba kurmak. Alınabilir herhalde. Bir gameplay izleyin bence hocam.

Edit: Oynamışsındır ama oynamadıysan kesinlikle Stardew Valley oynamalısın.

Stardew valley’i çok uzun süre oynayan biri olarak çok benzettim. Konuşma diyalog kutuları bile aynı. Ama mantığı galiba çiftlik kurmaktan çok kasaba kurmak. Alınabilir herhalde. Bir gameplay izleyin bence hocam.

Stardew valley aşığıyım, eğer öyle bir oyun ise kesin alacağım.

Hocam Türkçe yaması var mı? Varsa alacağım izledim de biraz.

Çok yeni bir oyun ve Türkler çok oynamamış anlaşılan. O yüzden bulamayabilirsiniz hocam. Şimdi internetten bakardım ama bu tip durumlarda genellikle virüs oluyor. Sizi riske atmak istemem kusura bakmayın.

Edit: Düzgün bir yama bulamadım büyük ihtimalle hepsi virüs.

Çok yeni bir oyun ve türkler çok oynamamış anlaşılan. O yüzden bulamayabilirsiniz hocam. Şimdi internetten bakardım ama bu tip durumlarda genellikle virüs oluyor. Sizi riske atmak istemem kusura bakmayın.

Edit: Düzgün bir yama bulamadım büyük ihtimalle hepsi virüs.

O zaman alamayacağım. Başka 38 TL'yi geçmemek üzere önerebileceğiniz bu tarz da oyun var mı?

Geri
Yukarı