Lityum Titanyum

Akif9748

Kilopat
Makaleler
14
Şöyle bir video karşıma çıktı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerçekten böyle bir durum var mı sizce?
Özellikle, RTEx 2023 diyenlere sormak istiyorum, sizce doğru mu?

O zaman Teslalar niye böyle:
The 85 kWh battery pack weighs 1,200 lb (540 kg)[135][better source needed] and contains 7,104 lithium-ion battery cells in 16 modules[136] wired in series (14 in the flat section and two stacked on the front).[137] Each module contains 6 groups of 74 cells[138] wired in parallel; the 6 groups are then wired in series within the module.
Lityum-İon yani.
Madem böyle bir şey var da niye acaba buna da (Bu elektrikli arabaya) koymadılar?
Bu videoda Türkiye'ye yasak diyor, bunun hakkında ne düşünüyoruz?
@Affansen

Gerçek olması ümidiyle izledim ancak gerçekçi gelmedi. Güvenilir bir kaynak olmadığı sürece gözümde "propaganda haber"den başka bir şey olmayacak.

Şöyle bir video karşıma çıktı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerçekten böyle bir durum var mı sizce?
Özellikle, rtex 2023 diyenlere sormak istiyorum, sizce doğru mu?

O zaman Tesla'lar niye böyle:

Lityum-ion yani.
Madem böyle bir şey var da niye acaba buna da (bu elektrikli arabaya) koymadılar?
Bu videoda Türkiye'ye yasak diyor, bunun hakkında ne düşünüyoruz?
@Affansen

Kanalı incelediğimde diğer videosunda bunu Çin'den birkaç arkadaşı vasıtasıyla numune olarak 1 adet getirttiğini bunu göstereceğini açıkladı. Türkiye'de bordan lityum pil ürettiğini açıkladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı