LMT Anti-Malware güvenli midir?

Hocam siz sadece Kaspersky ile Malwarebytes mi biliyorsunuz? Başka anti virüs anti malware programları da var.

Hocam benim flash bellek vardı Kaspersky o zaman açıktı flash belleği taradım radyo programı virüs çıkmış diyor tabii babam o programı kullanıyordu silindiğinde babam bana kızdı.

Hayır birkaç anti virüs daha biliyorum ama genellikle önerilenler bunlardır. Az önce de dediğim gibi Kaspersky en iyi demiyorum ama o değişik programı kullanmaktan iyidir. Lisans alacaksan Norton da alabilirsin. Bitdefender hiç kullanmadım kullananı görmedim ama test sonuçlarına göre iyi gözüküyor.

Hayır birkaç anti virüs daha biliyorum ama genellikle önerilenler bunlardır. Az önce de dediğim gibi Kaspersky en iyi demiyorum ama o değişik programı kullanmaktan iyidir. Lisans alacaksan Norton da alabilirsin. Bitdefender hiç kullanmadım kullananı görmedim ama test sonuçlarına göre iyi gözüküyor.

Peki hocam :)
Hocam zemana kurmadınız mı?

Hocam zemana yı kurdum tarama yapıyorum şu an.

Tamam ben Bitdefender kurmasın demedin.
Yok hocam estağfurullah ona lafım yok.
adı bile duyulmamış bir Anti Malware çok güvenli gelmiyor.
Şu kısma bende katılıyorum.

Benim anlayamadım kısım adam neden sadece kaspersky sevmediği vb. için fake hesap oluyor, bana kalırsa sizde "abe kaspersky+Malwarebytes kur gardaş gerisi yalan" laflarını ezberlemiş kişilersiniz.

Hocam bu arada dediğim lmt anti-malware VirusTotal'a göre bilgi veriyor "view VirusTotal"seçeneği var.

Yok hocam estağfurullah ona lafım yok.

Şu kısma bende katılıyorum.

Benim anlayamadım kısım adam neden sadece kaspersky sevmediği vb. için fake hesap oluyor, bana kalırsa sizde "abe kaspersky+Malwarebytes kur gardaş gerisi yalan" laflarını ezberlemiş kişilersiniz.
Fake hesap dememin sebebi neden sevmediğini sorduğumda o zaman cevap vermemişti ama şuan sadece kötü bir anısı olduğunu anladım.

Fake hesap dememin sebebi neden sevmediğini sorduğumda o zaman cevap vermemişti ama şu an sadece kötü bir anısı olduğunu anladım.

Hocam ben bilgisayarda fazla işlem yapan bir kişiyim bilgisayar bağımlısıyım gerçekten :D

Bu arada şunu da belirteyim avast evet d-dostum avast o sevmediğiniz avast en son 2-3 testlerde kaspersky'ın önüne geçiyor.

(54) LMT Anti-Malware güvenli midir_ _ Sayfa 4 _ Technopat Sosyal - Google Chrome 21.10.2021 2...png

(Ezbere konuşmayın, konuşturmayın)

Yeni konular

Geri
Yukarı