Locale uzantılı dosya nasıl açılır ?

Çeviri grubumuz için ekip arkadaşı arıyoruz​

Cities Skylines oyunun Türkçe yaması yeni sürümüne uyarlamak istiyorsan yardımcı olurum
Discord Iletişim
@Cahit#2565
Arkadaşlık isteği attım hocam @xCCessaRRx#4392 kullanıcı adıyla. Hiç discord kullanmadım şimdi açtım daha hesabı o yüzden siz bana mesaj atar mısınız?

Son düzenleme:

Çeviri grubumuz için ekip arkadaşı arıyoruz​

Cities Skylines oyunun Türkçe yaması yeni sürümüne uyarlamak istiyorsan yardımcı olurum
Discord Iletişim
@Cahit#2565
hocam discord adın değişmiş sanırsam sana ulaşamadım bende Cities Skylines için çevirme yapmak istiyordum DLC çevirmelerini ücretli paylaşıyorlar bunu için kendim bir çevirme oluşturmak istedim ama .locale uzantısını açamadım discord adım Ali Usta#1277

Hocam Discord adın değişmiş sanırsam sana ulaşamadım bende Cities Skylines için çevirme yapmak istiyordum DLC çevirmelerini ücretli paylaşıyorlar bunu için kendim bir çevirme oluşturmak istedim ama .locale uzantısını açamadım Discord adım Ali usta#1277

Hocam iyi günler. Ben de bu konuda çok mağdur oldum o yüzden özelden yazın falan diye ergence davranışlardan uzak durup direkt anlatacağım ki gelecekte diğer arkadaşlar da yararlansınlar. Bana yardımcı olan jacksparrow kardeşim bana çeviri grubumuza alalım seni falan deyip sonra hiçbir şey yazmayıp çıkıp gitse de dosyayı açmam konusunda yardımcı olduğu için buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Sizin olaya gelince hocam bunun için bir editör yok yani ortak editör yok diyeyim. Locale uzantılı dosya için sadece bu oyuna özel bir editör düzenlenmiş. Google'da Cities Skylines localization tool olarak aratırsanız bulabilirsiniz hocam bu editörle açılıyor o dosya. Eğer yine bulamazsanız buradan bana tekrar yazıp ulaşabilirsiniz yardımcı olurum.

Hocam iyi günler. Ben de bu konuda çok mağdur oldum o yüzden özelden yazın falan diye ergence davranışlardan uzak durup direkt anlatacağım ki gelecekte diğer arkadaşlar da yararlansınlar. Bana yardımcı olan jacksparrow kardeşim bana çeviri grubumuza alalım seni falan deyip sonra hiçbir şey yazmayıp çıkıp gitse de dosyayı açmam konusunda yardımcı olduğu için buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Sizin olaya gelince hocam bunun için bir editör yok yani ortak editör yok diyeyim. Locale uzantılı dosya için sadece bu oyuna özel bir editör düzenlenmiş. Google'da Cities Skylines localization tool olarak aratırsanız bulabilirsiniz hocam bu editörle açılıyor o dosya. Eğer yine bulamazsanız buradan bana tekrar yazıp ulaşabilirsiniz yardımcı olurum.

Söylediğin programı bulamadım varsa bana yollayabilir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı