Locale uzantılı dosya nasıl açılır ?

xCCessaRRx

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Cities Skylines oyunun Türkçe yaması bayağı eski oyunun şu anki sürümüne neredeyse yarı yarıya uyumlu o yüzden oyuna girince uyumsuz kısımlarda oyunun kaynak kodları gözüküyor ne demek istediğimi anladınız siz bence. Ben de Türkçe yamayı baştan yapmaya karar verdim zaten bu aralar bir uğraş arıyordum, hatta oyunun dil dosyaları çok basit yerde diye o kadar sevindim ki anlatamam ama kursağımda kaldı hevesim çünkü "en.locale" uzantılı dosyayı ne yaptıysam açamadım. Bakmadığım araştırmadığım yer kalmadı son çare buraya geldim bu garibe yardım edin lütfen :(
bunu nasıl açabilirim? Dönüştürmem mi gerekiyor çünkü hiçbir extractor bu dosyayı açamıyor?
Yardımlarınızı bekliyorum.

Aynı yorumu bu forumda yine gördüm araştırırken ama maalesef o editör internette yok hocam artık bulamadım hiçbir yerde. FIFA oyunlarıyla alakalı şeyler çıkıyor yazınca.

Çeviri grubumuz için ekip arkadaşı arıyoruz​

Cities Skylines oyunun Türkçe yaması yeni sürümüne uyarlamak istiyorsan yardımcı olurum
Discord Iletişim
@Cahit#2565

Aynı yorumu bu forumda yine gördüm araştırırken ama maalesef o editör internette yok hocam artık bulamadım hiçbir yerde. FIFA oyunlarıyla alakalı şeyler çıkıyor yazınca.
Hocam bir aralar ben onla çevirmekteydim o yüzden dedim.

Geri
Yukarı