"Localhost bağlanmayı reddetti" hatası

Skylar

Femtopat
Daha fazla  
AppServ indirdim, PHP ile kod yazacağım ancak Localhost'um çalışmıyor. Tarih, saat, proxy ayarlarını bile kontrol ettim hiçbir sorun yok. AppServ'dan kaynaklanabilir mi diye düşünüp silip yeniden yükledim ama hiçbir sorun yok. Localhost bağlanmayı reddetti hatasını veriyor. Bu durumda kod yazıp site üzerinde proje yapamıyorum. Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• localhost.png
    localhost.png
    7,9 KB · Görüntüleme: 76
Chrome, Opera tarayıcısında da adres çubuğuna localhost yazınca hata veriyor. Dediğinizi indirsem, kursam çözülür mü sorun?
xamppde php dosyalarını çalıştırmak mysql sunucusu kurmak için bir programdır. Popülerdir birde WAMPP diye bir program vardı sanırım amacın php dosyasını çalıştırıp bunu kendi localhostunda görmek ise işine yarayabilir.

XAMPP'de PHP dosyalarını çalıştırmak MySQL sunucusu kurmak için bir programdır. Popülerdir bir de wampp diye bir program vardı sanırım amacın PHP dosyasını çalıştırıp bunu kendi localhostunda görmek ise işine yarayabilir.

Deneyeyim bir o zaman, sorunun PHP de ya da AppServ da değil de tarayıcıda olduğunu düşünüyorum. Yine de denemekten zarar gelmez. Yapamazsam yazarım yine yardımcı olursanız çok sevinirim.

XAMPP'de PHP dosyalarını çalıştırmak MySQL sunucusu kurmak için bir programdır. Popülerdir bir de wampp diye bir program vardı sanırım amacın PHP dosyasını çalıştırıp bunu kendi localhostunda görmek ise işine yarayabilir.

Yaptığım projeye gidemiyorum URL bulunamadı diyor ayrıca MySQL'i çalıştıramıyorum.

Son düzenleme:
Deneyeyim bir o zaman, sorunun PHP de ya da AppServ da değil de tarayıcıda olduğunu düşünüyorum. Yine de denemekten zarar gelmez. Yapamazsam yazarım yine yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yaptığım projeye gidemiyorum URL bulunamadı diyor ayrıca MySQL'i çalıştıramıyorum.
birazcık geç gördüm. işinize yarayabilecek bir kaç link bırakıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı