Logirech G102 vs. G203

İnfinix

Hectopat
Hangisini alayım? Aralarınsa çok fark yok. G102 almak daha kârlı geliyor, bana zaten sadece ışıkları fark değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech ürün alırsan garantiden sıkıntı çekebilirsin, şu anda 7 gündür "24 saat bekleyin, yanıt vereceğiz." diyorlar. İlk ürünü gönderiyorlar, ama gönderdikleri ürün bozuk çıkarsa ilgilenmiyorlar. Viper Mini olabilir, geçenlerde 200₺'ye indi.

Logitech ürün alırsan garantiden sıkıntı çekebilirsin, şu anda 7 gündür "24 saat bekleyin, yanıt vereceğiz." diyorlar. İlk ürünü gönderiyorlar, ama gönderdikleri ürün bozuk çıkarsa ilgilenmiyorlar. Viper Mini olabilir, geçenlerde 200₺'ye indi.

Zamanın kablosuz Logitech klavye almıştım arka kapağı kaybolmuştu garantisi bitmiş olamasına rağmen arka kapağı verip üstüne pil hediye edip daha yetmezmiş gibi kargo parasını da onlar ödemişti o günden beri bayağı sıcak bakıyorum Logitech'e.

Konumu bir incele istersen, yorum yapmadan önce. Dediğim gibi, eğer ürünün bozuk çıkarsa, ve bozuk ürün yerine yenisini istersen ilgilenmiyorlar.
technopat.net/sosyal/konu/logitech-garanti-ve-ueruen-degisimi-islemleri.1574841/page-6#post-12169621

Konumu bir incele istersen, yorum yapmadan önce. Dediğim gibi, eğer ürünün bozuk çıkarsa, ve bozuk ürün yerine yenisini istersen ilgilenmiyorlar.
technopat.net/sosyal/konu/logitech-garanti-ve-ueruen-degisimi-islemleri.1574841/page-6#post-12169621

Kanka bende Logitech G213, G102 ve G332 var kulaklığın sol tarafından ses gelmedi değiştirdiler.

Geri
Yukarı