Logitech 3D Extreme Pro alınır mı?

250 TL'ye alınır mı?

• Oy verenlerin toplamı
    13
Makaleler
14
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Daha fazla  
Meslek
What am I? - I do not know...
Birkaç konum daha vardı lakin şimdi son karar evresine girdim, birkaç kişi oyunlarda bağlantının koptuğunu veya 2-3 ay kullanım sonunda arızalara yol açtığını söyledi. 250 TL'ye 2. el baktığımda bile rakibi yok gibi duruyor, size alınır mı? Kullananlar var ise memnuniyetlerini söylerse sevinirim.
Kullanım amacım, Microsoft Flight Sımulator 2020 ve X-Plane 11 simulasyonlarını oynamak olacak.

Birkaç konum daha vardı lakin şimdi son karar evresine girdim, birkaç kişi oyunlarda bağlantının koptuğunu veya 2-3 ay kullanım sonunda arızalara yol açtığını söyledi. 250 TL'ye 2. el baktığımda bile rakibi yok gibi duruyor, size alınır mı? Kullananlar var ise memnuniyetlerini söylerse sevinirim.
Kullanım amacım, Microsoft Flight Sımulator 2020 ve X-Plane 11 simulasyonlarını oynamak olacak.
Bence alınır ama çok bir şey beklenmemeli bu fiyata.

Anlık olarak almış bulunmaktayım, X-Plane 11 oyununda test ettim ve tatmin edici bir sonuç aldım. Tek sorun olarak bu hassasiyeti ayarlayamadım, nereden ayarlayacağım acaba?
110998062_709462576451047_949144727805250295_n.jpg

Son düzenleme:
Oyun Ayarları'na bir bak. Bende Xbox Controller var ve ayarlarını oyun içinden yapıyorum. Şu ana kadar Flight Stick kullanmadım. Mümkün olursa 18 Ağustos'tan sonra Microsoft Flight Simualtor'da denedikten sonra izlenimlerini paylaşır mısın?
Zaten 18 Ağustos'u bekliyorum :) Yani 21'inde inmiş olur ve test ederim, hatta sistemim için test videosu falan çekeceğim. O sırada eğer yapabilir isem telefonum ile joystick'in kontrollerini falan videoya alır ve test videosunun bir kısmına koyarım. Bu sayede merak edenler anlayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı