Logitech B100'un ağır olması

karanlikburda76

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Logitech B100 mouse sahibiyim. 3 farklı bilgisayarda denedim çok ağır hareket ediyor diğer mouselar normal hareket ederken bu mouse sağdan sola götürmek zulüm oluyor, neden böyle?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Logitech B100 mouse sahibiyim. 3 farklı bilgisayarda denedim çok ağır hareket ediyor diğer mouselar normal hareket ederken bu mouse sağdan sola götürmek zulüm oluyor, neden böyle?
mouse için araştırma yaparken gördüm baya bi geç yazıyorum ama hala kullanıyosanız bilgisiyarın fare özellikleri yerinden sorunu giderebilirsiniz diye düşünüyorum düşük dpidan da kaynaklı olabilir.

Merhaba, Logitech B100 mouse sahibiyim. 3 farklı bilgisayarda denedim çok ağır hareket ediyor diğer fareler normal hareket ederken bu mouse sağdan sola götürmek zulüm oluyor, neden böyle?

Bu mouse 1000 DPI yavaş hareket etsin diye yapılmış bir mouse, hızlı olmasını istiyorsan 4000 DPI ve üzerine bakacaksın.

Anladığım kadarıyla mouse imlecini değil, mousenin kendini söylüyor arkadaş. Fiziksel olarak sürtünmesi fazla ve zor kayıyor diyor.

Altıda 4 yuvarlak kulp var. Bende de M90 var modeller aynı isim farklı. Kulpların içindeki plastikleri çıkar sağa sola daha rahat kayıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı