Çözüldü Logitech C110 webcam için Logitech Webcam Software nereden indirilmeli?

• Konuyu başlatan DTB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 765
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram
C110 için Logitech Webcam Software indireceğim, bunun yazılımın en son sürümü nedir?

Bunu dışında nereden indirmek güvenilir olur? Sanırsam Logitech sitesinden indirme kısmı kaldırmış, çok eski bir webcam olduğundan. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu sürücüyü dene bakalım. Microsoft'a ait Update Catalog sitesinden. Güvenilir yani.

Kurulum için:

1- İndirmiş olduğun .cab dosyasının içerisindekileri bir klasöre çıkart.

2- Aygıt yöneticisine girip o Webcam aygıtına sağ tıkla ve aşağıdaki yolu izle.
"Sürücüyü güncelleştir > Bilgisayarımdaki sürücülere göz at > Gözat..."

3- Açılan klasör seçme ekranından 1. adımda dosyaları çıkarmış olduğun klasörü seç ve "Tamam > Sonraki" diyerek kurulumu başlat.

4- Kurulum bittikten sonra bilgisayarını yeniden başlat.

Eğer kurulum başarısız olursa webcam aygıtına ait donanım kimliklerini gönder, bir daha bakayım sürücülere.
Bana sürücü değil, Logitech'in Webcam yazılımı lazımdı buradan indirdim. (Bunu indirince Webcam sürücüsü ve Webcam yazılım kuruluyor aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için yazıyorum.) Teşekkürler yardımlarınız için.

Bu sürücüyü dene bakalım. Microsoft'a ait Update Catalog sitesinden. Güvenilir yani.

Kurulum için:

3- Açılan klasör seçme ekranından 1. adımda dosyaları çıkarmış olduğun klasörü seç ve "Tamam > Sonraki" diyerek kurulumu başlat.

Eğer kurulum başarısız olursa webcam aygıtına ait donanım kimliklerini gönder, bir daha bakayım sürücülere.

Kurulum için:

Bana sürücü değil, Logitech'in Webcam yazılımı lazımdı buradan indirdim. (Bunu indirince Webcam sürücüsü ve Webcam yazılım kuruluyor aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için yazıyorum.) Teşekkürler yardımlarınız için.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı