Logitech C310 kamera beyaz ekran sorunu

Sanırım C310 modelinde sürekli yaşanıyor birçok konu açılmış bu olay ile ilgili bence çok saçma bir olay şu anda nereden baksak fiyatı 500 TL civarında olan bir kamerada böyle bir sorun yaşanması.

Kronik sorun o zaman bu C270'de var tamam eyvallah C 310'da niye var garantiyle uğraş dur şimdi.

Bizide bilgilendirin lütfen ayni sorunu ikinci kamera da da yaşayacağım muhtemelen.
Tamamdır durumun son halini size de bildireceğim
Bizide bilgilendirin lütfen ayni sorunu ikinci kamera da da yaşayacağım muhtemelen.
Saat 5 te mail attım hala daha dönüş olmadı , driver güncelledim kameranın ön kapağını söktüm ama ne yaptıysam durumu düzeltemedim
[ ÇÖZÜM ]
Kamerayı sökmeden sadece lens kısmına ufak bir basınç ile bastırdım görüntüm düzeldi arkadaşlar sorun tekrarlarlanırmı bilmiyorum fakat şuanda bir problem yok..
[ ÇÖZÜM ]
Kamerayı sökmeden sadece lens kısmına ufak bir basınç ile bastırdım görüntüm düzeldi arkadaşlar sorun tekrarlanır mı bilmiyorum fakat şuanda bir problem yok..

Son düzenleme:
Konuyu hortlatmış gibi olmak istemem ama aynı sorunu ben de yaşıyorum. Windows 11 kurduktan sonra olmaya başladı. Buradaki yorumlar sayesinde (sök tak nasıl oldu da çözdü bilmiyorum ama) çözüme ulaştım. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı